UMIŠLJENI

Kada razobličiš raznorazne nikove i ljude koji nemaju hrabrosti,jer su kukavice,da se prikažu pod punim imenom i prezimenom i da stave svoju fotografiju,odmah te blokiraju...
To samo dokazuje da su se umrežili da bi ispirali mozak nemislećem narodu,navodno nekim svojim saznanjima i nekom svojom "prosvetljenošću"...
Svi su oni umišljeni i njima je mozak ispran raznoraznim TM,jogi,budizmom,satanizmom,i mnogim drugim glupostima koje su nametnuli i servirali gospodari iz senke,zbog manipulacijom nemislećih ljudi...
Tu sam ja i meni slični koji ćemo sve da ih razobličimo,jer mi i jesmo tu,pod punim imenom i prezimenom,bez skrivanja i straha,da iznesemo ISTINU.
Istinu koju možete da prihvatite,a i ne morate....
Nikoga ne ubeđujemo,jer nismo tu da bi nekoga ubedili,već da otkrijemo ISTINU i da ljude usmerimo ka podizanju svesti kroz pokajanje,jer jedino pokajanjem za grehe iz prošlih života,kroz činjenje moralnog dobra u ovom životu i kroz veru u GOSPODA BOGA ISUSA HRISTA,se otvara portal za prelaza na viši nivo,u šestu dimenziju,u RAJ.
Sve ostalo je laž i usmereno je da ljudi budu robovi.
Gospodo umišljeni mi smo streptomicini za vas.
Vašu laž ćemo u korenu saseći.
Čovečanstvo mora da bude oslobođeno svih strahova,jer Bog je LJUBAV.
 
po meni se i ovo cini ispiranjem mozga
zelis da skratis laz u korenu,a sama religija je zasnovana na lazima,izmisljotinama,sa primesama logike i malo morala
Sama crkva koja treba da velica tu religiju,pravi jos veca nedela i pokazuje svoju nemoralnost
 
GOSPODA BOGA ISUSA HRISTA
Koga od njih dvojice?
raznorazne nikove i ljude koji nemaju hrabrosti,jer su kukavice,da se prikažu pod punim imenom i prezimenom i da stave svoju fotografiju
Postoje ljudi koji su a)oprezni b)imaju razlog da se ne ofiraju c)nemaju razlog da se ofiraju d)izbegavaju prozivke zlonamernih
Svi su oni umišljeni i njima je mozak ispran
Osecam se prozvanim... jel se mi odnekud poznajemo?
da otkrijemo ISTINU
Istina se sama krije, tako da je samo dobri ljudi mogu naci. Ne otkrije onaj ko trazi nego onaj ko je dobar.
Sve ostalo je laž
nesto ste ipak nasli
Čovečanstvo mora da bude oslobođeno svih strahova
ovo ste izjavili posle upucenih pretnji neistomisljenicima
Bog je LJUBAV.
Amin.
 

Back
Top