Fudbal. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Valerij_Andreić

Fudbal.

Oceni ovaj blog
Približava se svetsko prvenstvo u fudbalu.
Jako mi je žao da rusi nisu se kvalifikovali. Ali to je fer; jer kad jedan Hiddink dobije više novca nego svi slovenski fudbaleri i treneri iz reprezentacije — i rusi ne pobeđivaju, to je dijagnoza za ruski fudbal i ceo sistem. Ne može sve da pare kupe.

Ali jako sam sretan da orlovi lete u Južnu Afriku. Svaka čast Srbima. U protivnom slučaju ne bi preostalo ništa drugo nego pratiti za brazilcima, jer oduvek reprezentacija Brazila je bio omiljeni tim u Rusiji. A to već nije baš interesantno.
Takođe reprezentacija Severne Koreje izaziva veliki interes. To je zemlja-tajna, zemlja-zagonetka.))

Nadam se da Srbija imaće veliku sreću na ovom prvenstvu. Žao mi je da nisam video kako igra Srpska reprezentacija. Ali kad skoro svi igrači reprezentacije igraju u Evropi, to znači da nivo je veoma visoki.

Pošalji "Fudbal." na Facebook Pošalji "Fudbal." na Google Pošalji "Fudbal." na My Yahoo! Pošalji "Fudbal." na Live Pošalji "Fudbal." na MySpace Pošalji "Fudbal." na Twitter Pošalji "Fudbal." na Digg Pošalji "Fudbal." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano