Oglas

Sve je pocelo veoma prosto............ od mesta zvanog "junk", naime kao su u poslednjih 15 dana poceli da mi kao sumanuti pristizu mailovi spama za cijalis, resih da se informisem malo na tu temu.
Cika google i ja smo krenuli u pohod........jedna strana, druga strana, onda burek forum , ha ha ha.........treca strana forum krstarica.......oglasi, kratka polemika.......i oglas nakon "trazi se impotentni". Ko veli ovde mora da traze nekog pokusnog kunica da proguta dve tri vijagre ili cijalisa , udjem reko da zauzmem busiju, mozda nesto i za mene ostane kad ono tamo.............trt........
pa kaze: "previse udvaraca,previse dosadnih inf,previse citanja odredjene knjige ko zna mozda je vrijeme za reorganizaciju zivota i moguce da ce gore trzazeni biti zanimljiviji za promjenu"

Huh kakav je osmeh izmamila ova carica od mene. Moram da priznam da sam se debelo zamislio, bljestalo mi je u glavi svasta, HEAVY Filozofija. I zakljucio sam otisao je svet dodjavola.........hehe Ma dobro nije bas to ali me je zaintrigiralo kao jednog lekara (vidi nick) i clana cyber populacije koji izvlaci prosek godina, sta je to toliko prslo sa nama kad svi nesto klikcemo kuckamo, na netu trazimo, brojeve, knjige, seksualne fantazije , pa cak i osobe za institucije nalik braku.
Zanima me muva li se jos ko po gradu na onaj old fashion way ili su zvake presusile, pa sad malo imaju priliku internet manijaci sakriveni iza nekakvih slika i cyber mudrosti.
Ukapirao sam da je ono oces li da podjemo bash davna proslost, ali me zanima cime se sluze danasnji cyber smekeri, i koliko los ovaj svet mora da bude za odrastanje ili maldost da jedna Mlada Omladinka, napise onakav oglas.
Kraj mi je radnog vremena nastavak bloga ......sutra
 
pa s obzirom da se niko ne muva na nacin kako ste opisali a daleko sam od omladinke (30 god) moram vam reci da razlog mog oglasa koji def nikada nece zaziviti je upravo uvrnuti pristup muskaraca zenskom rodu,sve ste sveli na sex (cast izuzecima) i mozda ce to izgledati kao da ih gledam nesto nalik pokusnim mishichima ali barem *impotentni* bi morali znati parlati jer im ne ostaje nista drugo koliko god to surovo zvucalo a ja sam veoma zeljna zeljna jednog lijepog zivilizovanog razgovora jer sam svog izgleda svjesna tako da je smorno kad cujes iste rijeci svaki dan od razlicitog lika pred tobom.Toliko od MLADE OMLADINKE koja je bar zahvalna na tome sto vas je nasmijala (kakav god osmijeh bio)- inace ukoliko zelite da ista napisete ja sam i dalje na onom mailu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hmmm zabrinjavajuce, znaci posle "dobro vece", danasnji frajeri odmah kace neku od varijacje izmedu reci DA LI SI ZA pa sad CYBER, WEC CAM, SUMADIJSKI, DOGY, KINKI, ovakav ili onakav sex
Pa ja to mogu da pravdam velikim brojem zena, velikim brojem pedera, velikim brojem neinteligentnih osoba, i velikim brojem nastranih ljudi.
 

Back
Top