SANJARENJE

U kutku male
Hotelske sobice,
Dok zraci sunca
Mi miluju lice...
A poljubci nose
Ukuse slasti...
Kroz tela prolaze
Uzdasi slasti.
Tvoj dodir mekan
Ko nezna svila,
U zagrljaju tvom
Se osecam ko vila.
Ustreptale grudi
Ti pune ruke,
Lagano me stavljas
Na slatke muke...
Venama struji
Krv jaka vrela,
Kao u klupko
Tela se splela...
Bas ko minuti
Nam lete sati
Steta sto ne moze
Sad vreme stati...:heart:


picture.php
 
On jeste Princ,malo je mračan ali ima to svoje draži.Vidim da prepoznaješ prinčeve.Samo upitaj ga odakle je.A jabiku nek prvo on zagrize.
 
Poslednja izmena:
zxy;bt88698:
Pa naravno kad je to Princ.Vidi se da se razumeš u prinčeve.Samo je nešto mračan ali to je dobro za sanjarenje.Samo njegovo carstvo je tamno ali i vruće a i miriše na sumpor ne znam kako to podnosiš.
Carstvo mu je vruce od ljubavi...tamu volim,a sumpor ce pobediti miris jabuke:)
 
E sad meni nije nista jasno...u stihovima koje sam procitala,Zeljene je bila budna da ne moze biti budnija,a sad vi nesto o tome kako treba neko da je probudi....ja bih prije rekla da je treba malo uspavati....da zena malo dodje do daha....:zper::zcepanje:
 
RiadaT.;bt88717:
E sad meni nije nista jasno...u stihovima koje sam procitala,Zeljene je bila budna da ne moze biti budnija,a sad vi nesto o tome kako treba neko da je probudi....ja bih prije rekla da je treba malo uspavati....da zena malo dodje do daha....:zper::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:U pravu si Riada...samo, pesmi je dala naslov SANJARENJE...da mi pomislimo da je sve san...:zper::zcepanje:
Ajd da je uspavamo?:zper:
 
RiadaT.;bt88717:
E sad meni nije nista jasno...u stihovima koje sam procitala,Zeljene je bila budna da ne moze biti budnija,a sad vi nesto o tome kako treba neko da je probudi....ja bih prije rekla da je treba malo uspavati....da zena malo dodje do daha....:zper::zcepanje:

ma idi bre......treba joj dati pilule za spavkanje.....dušu da odmori a i onaj čovek........iz pesme :manikir:
 

Back
Top