PRISUTAN SAM BIO VECERAS U CACKU NA PROTESTU

veceras je bilo mirno okupljanje i u cacku na gradskom trgu(100-200 ljudi)od 20 do 21 sat uz setnju (pesme su se takodje pevale i kod spomenika vojvodi stepi)-patriotske,bogomoljacke i druge pesme sa srpskim trobojkama...sledeci skup je zakazan za sutra posle podne,verovatno u 16 sati,koji ce se zavrsiti setnjom i molitvom u cacanskom hramu za ljude na kosovu...samo mirno i bez razbijanja u sto vecem broju u svim gradovima...i svi srbi slozno i nikako drugacije...organizatori su bili srpski sabor dveri i ravnogorski pokret,a medju gradjanima na skupu je bilo najvise ljudi koji su iskreni vernici srpske pravoslavne crkve...
 
Ljudima koji postave ovakvo pitanje ne vredi objasnjavati sta se ovime postize.Da je ovako razmisljao tvoj deda verovatno ne bi imao ni ovu ovakvu Srbiju.Mene je licno stid jer sam pripadnik generacije Srba kojoj se desilo da izgubi kosovo.Najmanje sto mogu je da izadjem na ulicu svog grada.Samo vi zivite svoje zivote sanjajte zapad i evropu-dace bog da nikad i ne udjemo u tu djavolsku organizaciju zvanu evropska unija.
SLOGA BICE PORAZ VRAGU!
Pre cu umreti sa svojih 22 kao Srbin,nego ziveti jos 50god kao rob zapada.
 
Ushzaninje, у праву си, мој деда је био у четницима и активно се борио, а ови данас само серу и ломе своје градове... зато и питам, чему то све? ;)

Не треба помоћ Србији у Нишу, Београду, Новом Саду... треба јој на Косову... па где сте, соколови?
 
Sta si ti pitao..smesno ti je pitanje.Treba tim ljudima dole podrska i odavde samo sto smo mi najprostije receno govna najveca.Francuzi digli ceo pariz za onog arapa,grci isto zbog nekih penzionih fondova,a mi?Boli ljude ***** za sve,umesto da izadje milion ljudi na ulice,svi zajedno bez politickih,navijackih ili bilo kakvih podela,ono svi lagano opusteno kafici kafane zezanje...sramota treba da ih bude!Jedan od najbitnijih momenata u istoriji Srbije,a ljudima bitniji jebeni šengen i ukidanje viza!Kakvi budete danas takvi ce te biti doveka!
 

Back
Top