Druga runda

Vise jastuk nije cist. Svakog dana je sve vise kose na njemu.
Prvo sam, prije nekoliko dana, primijetila da suvise lako cupam obrve.
Onda sam prosla rukama kroz kosu i shvatila da mi je po prstima previse kose.
Ali ipak sam se nadala.
A onda sam izvukla citavi pramen. Nije mi jasno kako se drzi na glavi, kad je dovoljno da je dotaknem i ona opada. Kako ne otpadne odjednom sva?
Jezivo.
E sad ce mi trebati snage da ostanem pozitivna. Sad vidim da bi mozda bolje bilo da je zima pa da nosim kape. :) A opet, suncani dani dobro uticu na psihu...
A sjutra ide druga runda. Maptera. Pa dan kasnije hemo. I onda opet istim putem.
Ali sad sam spremna. Spremila sam rucak za dva dana, ispeglala garderobu, sredila stan... Unijela nevene u kucu. :)
Pa, dragi moji, drzite mi palceve. Ide druga runda!
 
Ajde pile......biće dobro ali i teško. Možeš ti to, sigurna sam.....ma 100% sam sigurna.......kad bolje razmisli ova moja umorna glava.......1000%
:zag::zag::zag::zag:
Naravno da ti treba pozitive.....evo...:heart::heart::heart:..jel' osećaš?
Sigurno osećaš.......idem sad kući.......misliću na devojku hrabrost :cmok2:
 
Ja za tebe imam jedan mali savet.
Kada osećaš da padaš pokreni u sebi proces vizuelizacije budućnosti.
Zamisli sebe u vremenu posle izlečenja kako sediš na suncu sa mužem, kao se smejete i radujete svakoj sitnici koju volliš.
Veruj da će takvi dani doći i oni će zasigurno doći jer nam je i Isus rekao:
" Biće vam po veri vašoj."
Zato veruj u dane u kojima si sretnija nego što si ikada bila.

Ja i svi ostali koji te znamo, pružaćemo ti pomoć molitvama.
Budi jaka i veruj.
 
Samo hrabro i pozitivno mila moja...Kosa ce porasti,vazno je da dobijes bitku protiv bolesti...Radila sam nekoliko godina u Onkoloskom dispanzeru,ukljucivala hemoterapije,slusala tuzne ljudske price...I znam da je veoma bitno kako se suocavamo sa bolescu,da mislimo pozitivno i borimo se.Moj savet osisaj se skroz,ne gledaj svaki dan kako tvoja kosa ostaje na jastuku,ceslju,prstima...Kupi neku lepu periku po svojoj zelji...Ugadjaj sebi kad god mozes i veruj u dobar ishod...Okruzi se dragim ljudima,isplaci se kad ti je tesko i ne predaj se...Molim se da ti bude dobro iako te ne poznajem...Srecno!
 
Poslednja izmena:
Malo moje pozitivne energije, malo jacanja organizma, malo vase pozitivne energije, molitva i vjera, a rezulatat je sledeci~izasla sam iz bolnice i nisam legla, a danas sam od 10 do 13h bila po gradu. Poredjenja radi, posle prve terapije tri dana nisam ustala iz kreveta, niti rijec progovorila.
Ljubim vas sve!
:D
 

Back
Top