Z A U V E K

Zelim te svojim telom vrelim,
Svakom se satu sa tobom veselim...
Uz tebe nadjoh najvecu srecu,
Bez tebe vise ne mogu...i necu...
Poklonicu ti sve snove svoje
I sto postoje i ne postoje...
Povescu te putem najvece strasti
Gde razum ne vlada,vec samo slasti.
Otvoricu ti vrata najsladjeg raja,
Da ostanes tamo do kraja beskraja...
Zaspi me latima tresanja belih,
Dodirom neznim,usnama vrelim
I miluj me tiho,nezno ,polako
Pa stegni jako u grcu strasti
Neka osetim taj ukus slasti...
Danas ti mili poklanjam sebe.
Cuvaj me i bicu vecno kraj tebe.

ecstasy_lover-Rosie-Huntington-Whiteley-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84-Solve-Sundsbo-2006-pasion-Rosie-Huntington-Whiteley-beautiful-Divers-kisses-sensual-me-pic-free-couple-love-PARY-mary-2-erotic-ceca-sensualcouples-one-PoisonPia-sexy-couples-Couples-erotic-couple-sexy1_large.jpg
 
zeljena;bt79978:
Pa prolece draga,u stvari prvo je trebalo da bude romanticno,pa se malo otrglo kontroli,a posle ga aka i Ljilja dokrajcise:dash::dash::dash:

NE MOGU DA ODEM DOK NE UDARIM REPLIKU......KOJ GA BRE DOKRAJČIO? MI SMO GA SAMO MALO ZABIBERILE...ZNAŠ, ONO NA KRAJU ALI SI TI DRAGA MOJA GLAVNA KUVARICA .....KOJA CRNA ROMANTIKA..ONO, JEST DA IMA MALKICE ROMANTIZMA KOJI JE NE ZNA SE KAKO PREŠAO U LEPU EROTIKU.....sad stvarno odoh :zper:
 
LJILJA MMM;bt79980:
NE MOGU DA ODEM DOK NE UDARIM REPLIKU......KOJ GA BRE DOKRAJČIO? MI SMO GA SAMO MALO ZABIBERILE...ZNAŠ, ONO NA KRAJU ALI SI TI DRAGA MOJA GLAVNA KUVARICA .....KOJA CRNA ROMANTIKA..ONO, JEST DA IMA MALKICE ROMANTIZMA KOJI JE NE ZNA SE KAKO PREŠAO U LEPU EROTIKU.....sad stvarno odoh :zper:
Ma kakva crna romantika...Ode nama zeljena samo na forum erotike s ovakvim stihovima...:zper: eh i to prolece...:telefon::manikir:
 
zeljena;bt79968:
Pa samo mi ti stavljaj te golisave momke u blog,mozes cak i veceras ocekivati:zcepanje:
A i profil mi je za svaku pohvalu,zahvaljujuci Tigru:rumenko::rumenko::rumenko:
Ajde sto mi uspe da upropastim drugima blogove,nego i svoj rodjeni:dash::dash::dash:Usput...kad sam vec tu,pogledaj sto sam parkeru lepu pesmicu stavila u blog:zper:
pa mozemo i kaficu popiti:D

Da,da tigar je zlocest

86426c14aef3.jpg
 
Auuuuh KOJA gooza?????:zper::rumenka::kiss::zaljubljena:

Evo prilog za vrelu pesmicu :

http://3.***************/_jldHL130E98/SGAOAPiIqWI/AAAAAAAAE70/mNjiWEDgXBA/s1600/wp100_db_1024.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top