Jos jedno jutro bez tebe...

Jutros me probudila tvoja poruka,upravo si stigao sa puta...Jos pospana odgovaram ti i zelim dobrodoslicu...I drago mi je sto mi se,iako umoran i iscrpljen, javljas,sto mislis na mene,kao i nocas kada si hteo da podelis sa mnom ono sto ti se dogadja...Lezim u svom krevetu,drzim telefon,kucam ti poruku i ceznem za tvojim dodirom...Telo mi je jos vrelo,glatko i nezno posle sna...Zamisljam kako umesto svojoj kuci dolazis meni, ulazis u moju sobu,ja jos spavam i ne cujem da si dosao...uvlacis se u moj krevet i pripijas svoje golo telo uz moje,lagano me skidas ljubeci me svuda...Uzvracam poljupce i telo mi se budi pod dobro poznatim dodirima koji znaju svakim milimetar moje koze...Grlim te,obavijam noge oko tvog tela,hocu da se upijem u tebe od zelje..I uzimas me nezno...Kad ugasimo zedj zaspimo zagrljeni...Budim se pre tebe,gledam te pogledom punim ljubavi,a u grudima neka toplota se siri od srece sto si samo MOJ i sto si tu,kraj mene....
Ali neces doci,kao ni mnogo puta pre...Umesto toga ulazis u svoju kucu,s majkom pricas o utiscima s putovanja,ona ti sprema dorucak...A ja ustajem i spremam omiljeni dorucak svojoj deci...Pre toga ulazim u kupatilo,umivam se i gledam u ogledalo...Vidim zenu,oci su joj jos pune zivota,a lice puno bora koje su 44 godine urezale...Oko usta najvise,od smeha, jer je veseljak,na celu od mrstenja kad joj zivot vise puta nije bio po volji,izmedju obrva i oko ociju od plakanja jer je veliki emotivac...Gledam u tu zenu i cudim se cime sam te to osvojila,cime sam uspela da te zadrzim i da pozelis da 19 meseci ostanes uz mene...I jesam li sebicna sto to dozvoljavam,jer pred tobom je zivot,ja sam vec prozivela ono sto ti tek trebas i moras da prozivis...bez mene!
Pljuskam hladnu vodu po licu i govorim sebi kako sam ja ta koja treba da oglasi kraj ove veze bez buducnosti,jer nismo dovoljno jaki da se izborimo za nas...I ubedjujem sebe kako cu to i uraditi u najskorije vreme...Ali ne moram bas odmah,jel da?Ulazim u kuhinju stavljam kafu koju cu,kao i uvek popiti sama,odlazim u sobu i pokrivam decu koja su se otkrila jer nemirno spavaju,milujem ih po kosi...Vole da spavaju i nece se probuditi bar jos 2 sata...Dovoljno da popijem kafu natenane u svom virtuelnom svetu,kraj kompjutera...Da pretocim ove misli koje me muce i podelim ih sa virtuelnim prijateljima...Neki ce me ,znam, razumeti,neki osuditi,nekima ce biti svejedno,neki ce se nasmejati,neki ce me zaobici bez citanja...A meni ce biti lakse jer sam nekome rekla ono sto nemam s kim da podelim sada,jer...hm...
Sedam za komp,pijem kaficu,unosim svoju sifru za ulazak u virtuelni svet...Oglasava se moj mobilni telefon,stize tvoja duga poruka...Pozeleo si isto sto i ja pre nego sto utones u san,umoran od puta...Odgovaram:''Ceznem i ja...Nasa veza je puna snova i mastanja od kojih se neki nikada nece ostvariti...Spavaj lepo najdrazi MOJ...''
Kafa je popijena,misli pretocene u blog i ustacu uskoro da se spremam,moram do grada u nabavku,kod bolesnog oca u posetu...I put ce me voditi kraj nase opstine ispred koje subotom svatovi igraju,mladenci se slikaju i vesele...Dan za svadbena veselja...Uvek se rastuzim tada,jer pomislim na dan kad ces na tim stepenicama stajati ti,sa drugom zenom,veseo i nasmejan,okruzen prijateljima i muzikom...Nadam se da necu tuda proci toga dana...Ali cu ti pozeleti srecu,zasluzujes je...I gledacu slike sa osmehom na licu,jer oni koji mi ih budu pokazivali i ne slute sta smo imali ti i ja...





 
zeljena;bt73744:
Rastuzi me...ali...ne gubi nadu nikada da ces mozda bas ti stajati pored njega na tim stepenicama...nikad se ne zna...nekada je dovoljno samo da pozelis nesto,pa mozda ti se i ostvari...:zag::heart:Ljubim te ja...


Hvala prijateljice draga na lepim zeljama,ali znam da necu...On treba da ima sansu da osnuje porodicu sa nekim svojih godina,dobije dete...14 godina ipak je velika razlika...Njegove najlepse godine tek dolaze,a moje prolaze,stize starost..i ja se nadam da cu naci nekog svojih godina s kim cu je mirno docekati...A on i ja ostati jedna lepa uspomena...Bice tesko otici i meni i njemu,znam to...I odlazem taj trenutak koji mora doci i to uskoro,ne moze se vise ovako,krijuci...

Ljubim i ja tebe i znam da me odlicno razumes...:cmok2::heart:
 
e draga moja, nema ti to veze s godinama.
Ja imam manje od tebe, nemam ni decu, al eto zidah zidove do neba i mislih slicno kao i ti :)
Ne pomaze to :dash: mozes tako doveka.
Nadje se taj jedan, preskoci zidove i :zaljubljena::zaljubljena:
Nego prepusti se lepse je i lakse :zag::zag:
Otkud ti mozes da znas da neces ostati s njim, koliko god godina imao?:heart:
 
med_i_zaoka;bt73812:
e draga moja, nema ti to veze s godinama.
Ja imam manje od tebe, nemam ni decu, al eto zidah zidove do neba i mislih slicno kao i ti :)
Ne pomaze to :dash: mozes tako doveka.
Nadje se taj jedan, preskoci zidove i :zaljubljena::zaljubljena:
Nego prepusti se lepse je i lakse :zag::zag:
Otkud ti mozes da znas da neces ostati s njim, koliko god godina imao?:heart:

Hvala na moralnoj podrsci...U poslednje vreme mi se desava da i u zivotu i u virtuelnom svetu naletim na price slicne svojoj i pitam se:''Sta mi to zivot porucuje?''
 
Porucuje da ne treba da se ustezes zbog nekih tamo nebitnih razloga.:)
Sta ti brani?Sta ce reci? A ko to?!:eek:
Deca, roditelji, komsije???:zper:
Ako nemaju razumevanja lepo im reci kako se osecas, da te ne vole dovoljno :rtfm: a misljenje onih drugih kojima nije stalo do tebe je NEVAZNO.
Samo pomisli kako se osecas sa njim a kako bez njega - ostalo, iskljuci! :zag::heart:
 
med_i_zaoka;bt73865:
Porucuje da ne treba da se ustezes zbog nekih tamo nebitnih razloga.:)
Sta ti brani?Sta ce reci? A ko to?!:eek:
Deca, roditelji, komsije???:zper:
Ako nemaju razumevanja lepo im reci kako se osecas, da te ne vole dovoljno :rtfm: a misljenje onih drugih kojima nije stalo do tebe je NEVAZNO.
Samo pomisli kako se osecas sa njim a kako bez njega - ostalo, iskljuci! :zag::heart:

Jos jednom, hvala...:cmok2::heart:Nisam samo ja u pitanju vec i on,nijedno nema dovoljno hrabrosti...Mozda je nekada smognemo...Deca me ne bi razumela to je sigurno,a ona su mi najvaznija...Znaju da nekoga imam,rekla sam im da imam pravo i na svoj zivot i da su mi i dalje na prvom mestu,ali cerka(20 godina) je ljutito odreagovala,sin je cutao..Ne daj boze da saznaju da je mnogo mladji od mene,tek bi bilo ruznih reci...Nisam hrabra,nisam jos uvek,a da li cu...ne znam..
 
gagili48;bt73839:
Draga, tek sad potpuno shvatam tvoju pricu...i mislim zaista da mesta predaji nema:rtfm:...LJUBAV NE ZNA ZA GODINE...:ok:
Ako je prava...:heart:...nista je ne sprecava...:cmok2:

Vreme ce pokazati Gagili,da li je dovoljno prava...Ne znam kako bih izdrzala komentare zlobnika....Koliko god sam vedrog duha,ne umem da sakrijem kad me nesto pogadja...A on onako stidljiv tek ne bi znao sta da odgovori,zbunio bi se totalno,kao da ga gledam..i kako on kaze:''Njihovi zlobni komentari sve ovo sto je lepo izmedju nas preokrenuli bi u nesto odvratno''...A igrom slucaja u poslu se srecemo cesto,iako ne radimo zajedno...Znamo iste ljude...Samo par mojih prijatelja znaju za njega... i oni mi kazu da trazim nekog svojih godina,da cu samo biti povredjena i patiti kad tad...
Hvala draga na podrsci i ocekivala sam je o tebe i Zeljene,ali i jos od nekih,ali je nema...Jesi li primetila da me nijedan muski prijatelj nije podrzao niti dao bilo kakav komentar?:(A vidim da su citali...Mozda bih pruzili podrsku nekom muskarcu koji voli mnogo mladju,ali ne i obrnuto...Jer se to u ovom svetu ne vrednuje jednako...

Ljubim te moja draga prijateljice...:cmok2::heart:
 
Divim ti se Isecret...hrabra si i imas veliko srce.
Bila sam u slicnoj situaciji i,teska srca,ipak odustala..jer,"postoje neke stvari neprevodive u rechi.."
A znam da boli..ceo svet ti se tada rusi pred ocima..bas boli!
I mislis da ces umreti i molis Boga da se to odmah desi..ali ostanes u zivotu,naravno.
Prazno,bez emocija,kao bez duse..
Proci ce,mila..mora..onda ostane tuga i samo se skamenis..i posvetis se necijim drugim ljubavima,zivis svoju ljubav kroz ljubavi drugih..
Jer,"postoje neke stvari neprevodive u rechi.."
 
lejla.al.dbuni;bt73883:
Divim ti se Isecret...hrabra si i imas veliko srce.
Bila sam u slicnoj situaciji i,teska srca,ipak odustala..jer,"postoje neke stvari neprevodive u rechi.."
A znam da boli..ceo svet ti se tada rusi pred ocima..bas boli!
I mislis da ces umreti i molis Boga da se to odmah desi..ali ostanes u zivotu,naravno.
Prazno,bez emocija,kao bez duse..
Proci ce,mila..mora..onda ostane tuga i samo se skamenis..i posvetis se necijim drugim ljubavima,zivis svoju ljubav kroz ljubavi drugih..
Jer,"postoje neke stvari neprevodive u rechi.."


Lejla,bas tako...Previse je protiv u ovoj prici,nekada se oboje zanesemo mastanjima o nekom drugom zivotu u nekom drugom gradu,rasplinemo se,i uzivamo u nasem zamisljenom svetu...A onda shvatimo(najcesce sam ja ta koja nas ''probudi iz sna''),da ne mozemo ni tamo ziveti sami...
Probala sam da upoznam nekoga ''podobnijeg'',ali ne ide...Ne moze se protiv sebe...I ubrzo mi ti muskarci postanu prijatelji,drugari bar...Jer im ne dozvoljavam da ocekuju nesto drugo,a zavole me kao osobu i zele da se druze...I postanem im prijateljica kojoj se poveravaju...
Ovde na forumu sam ''upoznala nekog'' ko me je osvojio svojim nastupom,romanticnim pristupom i ''dusom'' i s kim sam se nadala da ce biti nesto vise,ali je i pre zvanicnog upoznavanja bilo previse nesporazuma,a i daljine nas dele...
Znam da ce boleti kada dodje kraj i vec strepim od toga...I donesem odluku da sve to prekratim sto pre,pa se predomislim i kazem:''Neka nas jos malo zajedno''...Kao da je bitno ko ce otici prvi kad ce boleti isto...
Hvala Lejla,mila moja...:cmok2::heart:
 
lsecret1983;bt73882:
Vreme ce pokazati Gagili,da li je dovoljno prava...Ne znam kako bih izdrzala komentare zlobnika....Koliko god sam vedrog duha,ne umem da sakrijem kad me nesto pogadja...A on onako stidljiv tek ne bi znao sta da odgovori,zbunio bi se totalno,kao da ga gledam..i kako on kaze:''Njihovi zlobni komentari sve ovo sto je lepo izmedju nas preokrenuli bi u nesto odvratno''...A igrom slucaja u poslu se srecemo cesto,iako ne radimo zajedno...Znamo iste ljude...Samo par mojih prijatelja znaju za njega... i oni mi kazu da trazim nekog svojih godina,da cu samo biti povredjena i patiti kad tad...
Hvala draga na podrsci i ocekivala sam je o tebe i Zeljene,ali i jos od nekih,ali je nema...Jesi li primetila da me nijedan muski prijatelj nije podrzao niti dao bilo kakav komentar?:(A vidim da su citali...Mozda bih pruzili podrsku nekom muskarcu koji voli mnogo mladju,ali ne i obrnuto...Jer se to u ovom svetu ne vrednuje jednako...

Ljubim te moja draga prijateljice...:cmok2::heart:
Primetila sam da muskih prijatelja nema...oni imaju drugaciju viziju takvih veza...:think:nazalost...:ok:
Razumem te potpuno...i shvatam tvoj strah...ali i zrtvu...:heart::cmok2:
 
Ljubav je bezvremena,i nijedna nije godinama ograničena.....ljubav se ili ima ili nema.
Onaj ko je ima,i zna da je IMA !!!...ne sme je odbaciti,
od nje napraviti gorka kajanja i uspomene kojima se
počinje i završava dan sa setom i tugom,i vrlo često
sa suzama u očima......mila moja,veruj mi,to tako dobro
znam !!!



 

Back
Top