Samo jedan 'dosadan' dan...

E ljudi ne znam sta da vam kazem, ono ja sam kao u nekom bedaku a vi ovde bez razloga zabusavate...Sem naravno Shaloma koji nas poducava geografiji i istoriji :) Danas sam za divno cudo ustala ranije. Ali nije to jer su me stidljivi suncevi zraci probudili, ili pak neciji poljubac. Muka me naterala ljudi. MUKA. I kako onda covek da se oseca kad vec od ranog jutra zna da ga cekaju muke. Ustadoh tako jedva u 9, e to tek sto su muke, treba mi jedno 5 minuta da progledam, pa jos 5 da prodisem, pa onda jos jedno 15 da skontam da su mi sve kosti na mestu (iako se tako verujte mi ne osecam) i da se oteturam do wc-a. A ne ne, nije to mamurluk. Da je makar mamurluk, mamurluk bi oznacavao da je dan dosadan i da sam mogla sebi da ga priustim. Nego sam prehladjena. Poluprehladjena, ma ne znam sta je ovo. Uglavnom osecas se kao da nikad nisi cuo za rec odmor. Ali eto nateram ja sebe da ustanem zbog ta tri kontrolna koja sam danas imala. A naaaravno da ni za jedan nisam ucila. Da jesam ne bi ustajala. A onda tako polumrtva naravno da nisam mnogo naucila. Upamtila sam iz svake recenice po nesto, sto mi je na kontrolnom predstavljalo 'mali' problem. Matematiku nisam vezbala, kad sam prirodno nadarena za matematiku. Imam triling, sad se nadam pokeru. A za one koji su se malo pogubili, u prevodu, imam vec 3 keca, nadam se cetvrtom :) A da ne spominjem onog decka koji me uvek iznervira ponasanjem. Izvucena je 7-ica a on budala jos nije skontao da su to njegovi brojevi. Garantujem da ce skontati kad termin istekne, on gubi u svakom slucaju. A da, i kisha ceo dan pada, makar ovde kod mene. Nije da je hladno, nije da je toplo, nije da je suncano, nije ni da nije... U cetvrtak cu videti dal sam dobila poker pa vas obavestim :) E ja sam vama obecala sliku pirsinga secam se, evooo, sad cu nesto da pooookusam... U svakom slucaju, ne znam zasto sam vam ispricala ovaj moj 'dosadan' dan, misim jer sam htela da ubijem monotoniju izmedju lekcija geografije i poezije... Eto, ako sam razbila super, ako nisam mozda cu slikom :)
 

Back
Top