DANAS

Danas je za mene poseban dan,racunam ga eto kao neku godisjicu mog postojanja ovde na krstarici...
Secam se tacno kao da je bilo juce...Mesec dana sam citala PDF romantika,diveci se svima vama koji ste tamo ostavljali deo duse i sva svoja osecanja pretocena u prelepe tekstove i stihove...A ja...u to vreme tuzna i nesrecna zbog neuzvracene ljubavi,u svemu tome sam trazila odgovore na mojih milion pitanja,pokusavala da shvatim zasto i kako???Onda sam jednoga dana sasvim slucajno naletela na pricu slicnu mojoj,prepoznala da ta osoba prezivljava isto ono sto sam ja prezivljavala...nije mi bilo vazno ni ko je ta osoba,da li je muskarac ili zena,koliko godina ima,odakle je...bilo mi je vazno samo to da na ovom svetu postoji jos neko kome se to desava,da mozda moze da me razume,da mi pomogne...Skupila sam hrabrost,da bas tako,trebalo mi je mnogo hrabrosti da se uopste registrujem ovde,jer nikad nisam pisala po forumima i slicnim stvarima,net sam koristila iskljucivo u poslovne svrhe i za slanje mailova...Ni sanjala nisam da cu ikada napisati ni slovce na nekoj od tema,pa nisam valjda tolika budala da pisem po internetu o svojim osecanjima...ja,ozbiljna zena....ma to je samo za klince...
Skupila sam hrabrost i cak se bojazljivo obratila osobi u kojoj sam prepoznala sebe...ne ocekujuci cak ni da ce da me primeti,a kamoli da mi odgovori...jer u svima vama koji ste tada bili ovde i tako lepo pisali,ja uopste nisam videla ljude od krvi i mesa...ne znam ni sama sta sam zamisljala ...verovatno da ste andjeli koji iz raja salju lepe slikice i jos lepse pricice...
Danas ,posle tacno godinu dana,od kako vise nisam samo bezlicni gost koji bojazljivo viri u tudje postove,danas posle skoro 3000 mojih postova i vise od 10 mojih tema,koje su jako lepo prihvacene i rado posecene,mogu da kazem da sam presrecna sto sam ovde medju vama...Ja ne samo sto sam nasla odgovore koje sam dugo bezuspesno trazila...ja sam ovde dobila mnogo,mnogo vise,nesto o cemu nisam ni sanjala da ce mi se dogoditi....Slobodno mogu reci da mi se zivot potpuno promenio od kada sam ovde...Danas sam srecna zena,imam divnu ljubav,imam divne virtuelne prijatelje(od kojih neki nisu vise samo virtuelni),kojima mogu da se poverim mnogo otvorenije nego onima iz mog stvarnog zivota,ne stidim se vise da pricam o svojim emocijama,eto cak sam napisala i nekoliko pesama,ja ozbiljna zena koja nikada ranije nije ni citala pesme,a kamoli pisala...I hvala vam svima,koji ste mi pomogli,nikad necu moci da vam se oduzim za sve ono sto ste ucinili za mene...a mnogo ste ucinili,niste ni svesni koliko...zato cu ja uvek biti za sve vas ovde...Volim vas sve puno....

open-your-heart-and-feed-your-soul-heart-words-quote-miscelaneous_large.jpg
the-touch-of-love-Love_large.jpg
 
Kao da si o meni pisala, zeljena!
Želim ti još puno postova i da te nikad ne napusti želja da pišeš,
tebe želja a nas Željena!!!
 
mari47;bt65925:
Kao da si o meni pisala, zeljena!
Želim ti još puno postova i da te nikad ne napusti želja da pišeš,
tebe želja a nas Željena!!!
Nisam ,nego o sebi mari,bilo je bas tako...da mi je neko pricao....ne znam da li bih mu poverovala....z:kiss:
 
Draga moja prijateljice...divno si i iskreno ispricala svoju pricu prepunu emotivnog naboja. Mozda moja nije identicna ali svakako lici na tvoju, to znas? Zelim ti da jos dugo dugo godina ovde postojis i budes tako srecna i vesela. Znam da i ti to zelis svima nama jer ti si dusa od zene...
Da je meni neko pricao da cu ovde pronaci prijatelje, ne bih mu poverovala. imam ih i u stvarnom zivotu, ne fale mi ali PRIJATELJA nikada dosta...Mnogo te volim, to znas..i samo napred!Osmeh sa lica ne skidaj nikada...z:lol:z:kiss:z:kiss:z:kiss:z:girl:


I DA....SRECNA TI GODISNJICAAAA...(Hocemo da sklavimo?)

:zskace:z:dm4::ponoc::vatromet::vatromet::pivce:
 
Poslednja izmena:
..Da l si normalna ,željena...rasplaka me .ženo.Ovoliko emocija na jednom mestu je kao minsko polje..koje svakog momenta preti da eksplodira najdubljim emocijama jedne žene... i neka.... i treba



NEKA TI JE SREĆNA GODIŠNJICA,ŽELJENA.....

:vatromet::vatromet::vatromet:
 
gagili48;bt65932:
Draga moja prijateljice...divno si i iskreno ispricala svoju pricu prepunu emotivnog naboja. Mozda moja nije identicna ali svakako lici na tvoju, to znas? Zelim ti da jos dugo dugo godina ovde postojis i budes tako srecna i vesela. Znam da i ti to zelis svima nama jer ti si dusa od zene...
Da je meni neko pricao da cu ovde pronaci prijatelje, ne bih mu poverovala. imam ih i u stvarnom zivotu, ne fale mi ali PRIJATELJA nikada dosta...Mnogo te volim, to znas..i samo napred!Osmeh sa lica ne skidaj nikada...z:lol:z:kiss:z:kiss:z:kiss:z:girl:


I DA....SRECNA TI GODISNJICAAAA...(Hocemo da sklavimo?)

:zskace:z:dm4::ponoc::vatromet::vatromet::pivce:
Gago moja,slicne su nase sudbine...znas i sama...Prijatelji ni meni ne manjkaju u zivotu,ali ovi ovde prijatelji su za mene nesto specijalno,posebno...ma nesto predivno...
Slavimo veceras...naravno...:zskace:
 
miwka;bt65933:
..Da l si normalna ,željena...rasplaka me .ženo.Ovoliko emocija na jednom mestu je kao minsko polje..koje svakog momenta preti da eksplodira najdubljim emocijama jedne žene... i neka.... i treba



NEKA TI JE SREĆNA GODIŠNJICA,ŽELJENA.....

:vatromet::vatromet::vatromet:
Miwka,druze moj,pa nije mi to nikako bila nameraz:(...A minsko polje...pa bogami kad ekspodira...cuvaj se...z;)
 

Back
Top