Opet ja....

Marguise of the Angels;bt64663:
Svetla tačka u celoj priči, ako ne možeš da platiš račune, uvek možeš u zatvor, odmoriš se kao čovek, a tamo je sada uglavnom pošten svet.

Slažem se sa tobom da je u zatvorima mnogo poštenog sveta ali samo zato što za sve kriminalce nemamo dovoljno zatvora....:zimag::zimag::zimag:
 
Miwka.....živa sam po svim parametrima kao i ti ;),ali me
nekako svaki dan uteši saznanjem da će jednom
sve biti juče.....svaki dan jednom bude juče,koliko
već sutra :)....ma nek smo živi i zdravi i nek nas
čuva Bog....bilo je i gorih vremena,a sad su samo uspomena :).
 
miwka, ti jos razmisljas o nepotrebnim stvarima?z;)Pa zar nismo rekli da okreces misli u drugom pravcu u Novoj godini...mani racune bre...Ima toliko lepih stvari o kojima mozes razmisljati...z:girl:
 
gagili48;bt64679:
miwka, ti jos razmisljas o nepotrebnim stvarima?z;)Pa zar nismo rekli da okreces misli u drugom pravcu u Novoj godini...mani racune bre...Ima toliko lepih stvari o kojima mozes razmisljati...z:girl:

Ima ,Gagili ..mnogo lepših stvari ali nakupi se i ovih ne baš lepih pa pretegnu :zimag::zimag::zimag:
 
REVELIN;bt64672:
Miwka.....živa sam po svim parametrima kao i ti ;),ali me
nekako svaki dan uteši saznanjem da će jednom
sve biti juče.....svaki dan jednom bude juče,koliko
već sutra :)....ma nek smo živi i zdravi i nek nas
čuva Bog....bilo je i gorih vremena,a sad su samo uspomena :).

Pa ti si nemoguća...odkuda ti tolika energija da stižeš na sve stranice ovog forume i da lepiš svoje priloge i da stigneš da pročitaš sve i daš svoje komentare i šalješ oslikane poruke...Zadivljen sam Tobom..kao i sa Gagom.željenom.Lelavi i sad jo mnogo svojih virtuelnih prijateljica..A nNašeg druga Tigra ne smem da zaboravim
 
miwka;bt64686:
Pa ti si nemoguća...odkuda ti tolika energija da stižeš na sve stranice ovog forume i da lepiš svoje priloge i da stigneš da pročitaš sve i daš svoje komentare i šalješ oslikane poruke...Zadivljen sam Tobom..kao i sa Gagom.željenom.Lelavi i sad jo mnogo svojih virtuelnih prijateljica..A nNašeg druga Tigra ne smem da zaboravim

Koliko sam ti puta rekla da sam uvek tu negde.....:)
Vodolijom vlada Uran....pa ti sad vidi koja je to energija ;)
:zimag::zimag::sneskoz:
 

Back
Top