Pirsovala sam se :)

I kao sto rekoh, moja prva novogodisnja odluka je bio pirsing i to sam odradila :) to je mislim i najlaksa odluka... Skupila sam hrabrosti, mislim to je sad smesno kad kazem ali opet, ja se uzasavam igle i otisla sam 3 januara u 11 kako sam imala zakazano. Pre toga sam u ime dijete koju sam vodila samo 2 dana a recicu vam i zasto, pojela jednu punjenu vesalicu :) Luk sam izostavila, ipak nisam htela da se covek onesvesti kad otvorim usta, onda sam prala zube pola sata i otisla kod 'zubara'. Sasvim normalan decko od nekih 27,28 godina je poceo da mi pric o mukama koje dolaze nakon tog zahvata. Ne mozes par dana da jedes nista sto bi trebalo da se zvace, jako se tesko guta, moguci su bolovi, posle svakog obroka, uzine pa cak i jednog zalogaja usta se ispiraju nekom tecnosti... I taman kad sam ja krenula da razmisljam kako da zbrisem rekao mi je da sednem na stolicu koja tako jaaaako podseca na onu kod zubara. Mrzim zubara. Sela sam, ruke su pocele da mi se znoje. A da ja sad odustanem? Ma nee, mozes ti to Jelena... Skrenula sam pogled na stolcic pored stolice. Neke cudne makaze i jos neki zastrasujuci predmeti su mi prkosno upadali u oci. O ne... jos nisam ni videla iglu. A da mi das anesteziju? Zacvilila sam... Ma nista to ne boli, tesio me je simpaticni mladic. Hmmm, ajde da ti verujem. I tako sam se ja isplazila, i plazila se do iznemoglosti... Nisam ni gledala tako da iglu nisam videla. Hvala bogu. Secam se samo kako sam svazadrhtala kad sam osetila da priblizava iglu. I... nista. Samo osetis kako igla prolazi, malo gadan osecaj priznajem ali bolan?! Nikako! I tako sva srecna, mada nisam mogla da se nasmejem zbog te igle koja mi je stajala u jeziku dok je on trazio mindjusu.Stavio je mindjusu, nasmejala sam se drugu koji je sve to posmatrao i sela na stolicu pored njega i krenulo je. Isti jebeni osecaj kao kad sam prvi put vadila krv, kao kad sam radila tetovazu isti... Postala sam bela kao krec, zedna, lose mi je bilo to je definitivno. Lepo je on to objasnio, zbog straha mi je skocio adrenalin a secer se spustio ili tako nesto... Nisam ga bas ni slusala. Ostala sam zavaljena jos 15 minuta u studiju da dodjem sebi i onda se zaputila da kupim tu neku tecnost. Znaci mislila sam da je najgore proslo. O neeee... nije. Ja taj dan nisam mogla da pricam do toga je doslo... Gutam pogotovo. Pojela sam taj dan. hmmm, pojela... popila jednu casu cedjene pomorandze i limuna. Znaci gladovala sam strasno, a onda drugi dan sam tooooliko suskala da je to neverovatno. Drug mi je rekao da pricam kao Forest Gamp. Uglavnom zakljucak je da se nisam pokajala, da nista ne boli i da sad extra izgleda, Naravno tek sad kad je otok spao i kad normalno pricam i kad mogu sve normalno da radim :oops:
Ljudi straaaaaava je!
 
ehe...pa i ja zelim pirsing u jeziku...pa...vec nekih 2,3 godinice...ali naavno,kao i u svakoj prosecnoj srpskoj porodici...hm...matori ne daju,pa ne daj...ni da cuju...pre nekih 2 mesecasam uradila pupak...za sta im naravno nisam rekla...:)ali eto...cim budem mogla par dana(naam se da se za nekih 5,6 dana sve sredi,a?)da smugnem od kucice...eto mene u kod cika "zubara"...:)mada sam razmisljala o tome da probusim i resicu ispod...izgleda dobro takodje...
e sad sam se jos vise nalozila...ufff....jedva cekam....
mozes li mi samo reci za koliko dana ti se sve otprilike sredilo i da li se jako primeti kad pricas...?mislim znam da to sve zavisi od osobe do osobe ali ipak....:)))
 
ehe...pa i ja zelim pirsing u jeziku...pa...vec nekih 2,3 godinice...ali naavno,kao i u svakoj prosecnoj srpskoj porodici...hm...matori ne daju,pa ne daju...ni da cuju...pre nekih 2 meseca sam uradila pupak...za sta im naravno nisam rekla...:)ali eto...cim budem mogla par dana(nadam se da se za nekih 5,6 dana sve sredi,a?)da smugnem od kucice...eto mene u kod cika "zubara"...:)mada sam razmisljala o tome da probusim i resicu ispod...izgleda dobro takodje...
e sad sam se jos vise nalozila...ufff....jedva cekam....
mozes li mi samo reci za koliko dana ti se sve otprilike sredilo i da li se jako primeti kad pricas...?mislim znam da to sve zavisi od osobe do osobe ali ipak....:)))
 
Slika ce biti u sledecem broju, hehe...
A ovako danas je 11 jel? Znaci jedno 5,6 dana treba da se sve normalizuje, i govor i jezik... Bolelo je jedno 2,3 dana mada sam ja otisla kod sestre i njen muz je napravio jakooo dobre kobasice tako da sam odmah drugi dan zvakala ali to je bilo pooooolako...
Bilo je u fazonu... Ovo zet govori 'Dragana idi ti na spavanje pa cu te ja probuditi oko 1,2 kad Jelena zavrsi sa jelom da pospremis stol...'
Kako me je tovario, hehe stvarno sam uvek zadnja ostajala za stolom, zvacem i zvacem, laaaagano...
Ivane ja sam osoba koja kad nesto kaze to ispuni... Takva sam jer ne volim ljude koji nesto kazu a ne ispune. Secam se, bio je 27 decembar, razmisljala sam otprilike 3 minute i rekla, ja busim jezik, pokretac je bio jedna slika pirsinga mada je bila obrva a ja sam jezik. To sam oduvek htela. A tattoo sam uradila pre dve godine na... pa na skrivenom mestu, tako da ne mogu da ti pokazem. U pitanju je guza. Ja volim stvari koje moras da se potrudis da otkrijes. U al sam ja sad pijaaaana. Ovaj da pitala si Lolita uopste se ne vidi kad pricam :) Ivane ti ces videti uzivo... Hmmm nedelja sta kazes i onaj pub? Jos se dogovorimo...
 

Back
Top