SEX I VELIKI PRASAK

Kažu da je svet nastao pre nekih 3,5 milijardi godina velikim praskom, kojom prilikom je nastao i kosmos i svet i zemlja i rupe i bog otac što bi se reklo...

Kažu NAUČNICI još, da je taj prasak trajao u deliću nekoliko stotinki sekunde, možete misliti te brzine i expeditivnosti i produktivnosti-kakve više nema nigde jel’ te.

Ali Naučnici hoće da vide da li je moguće otkriti kako je to bilo, pa u tom smislu napravili AKCELERATOR u CERNU nadomak Švajcarske i Francuske, gde će se taj eksperiment izvesti.

Znate šta, ovo je bilo gore ozbiljno šta sam napisao, e u nastavku teksta sledi moje vidjenje ovog PRASKA i šta ja mislim o TOME-da prostite.

Dakle, ja mislim da su dzaba dali donatori pare(9 milijardi evra) za taj experiment, naprosto duh iz BOCE je izašao pre tih 3, 5 milijarde godina, a znano je da se isti nikada ne vraća u boci.

Naučnici kažu da hoće da vide kako je nastao svet, hmm, pa zna se kako danas nastaje svet, neće valjda da stvaraju novi svet, a ovaj na planeti zemlji isele negde.

Naučno i u praksi je dokazano, da najveći AKCELERATOR zapravo u svojim gaćama drže svi muški primerci, koji velikim PRASKOM u deliću mili sekunde mogu da oplode živi stvor, a za to im je potrebna ili EPRUVETA ili plodna materica.

Nisam naučnik, ali znam bar ovoliko, a pitanje je veliko koliko i šta ćemo to novo saznati , posle praska onog ogromnog AKCELERATORA čiji penis doseže čak 27 kilometara, ko zna šta će se izroditi i oploditi posle SVRŠAVANJA tog CERNOVOG pastuva.

Kako što vidite iz izloženog, ja mislim da će u Cernu biti dosta SEX-a, a ako ga ne bude, nećemo ni znati kako je nastao svet, jel’ te.
 
Sve sto ce se dogoditi u Cernu je zapravo velika SIMULACIJA..
Kada imamo prirodne AKSCELERATORE na dohvat ruke,koji uz pravi PRASAK pokazuju carobno osecanje dozivljaja,tu se simulacija zove "nemoguca misija"..pa koga jos onda zanima cernovska nebulozna i bezosecajna simulacija?!
Sve si lepo postavio i uporedio,slikovito objasnio i mmm..khm..mmm..noc nam obojio adrenalinskom bojom.
Za virtuelni ugodjaj i vise nego dovoljno od tebe,za veceras,Unknowing man..
Ps.Tema o AKSCELERATORIMA je uvek zanimljiva!
 
lejla.al.dbuni;bt60896:
Sve sto ce se dogoditi u Cernu je zapravo velika SIMULACIJA..
Kada imamo prirodne AKSCELERATORE na dohvat ruke,koji uz pravi PRASAK pokazuju carobno osecanje dozivljaja,tu se simulacija zove "nemoguca misija"..pa koga jos onda zanima cernovska nebulozna i bezosecajna simulacija?!
Sve si lepo postavio i uporedio,slikovito objasnio i mmm..khm..mmm..noc nam obojio adrenalinskom bojom.
Za virtuelni ugodjaj i vise nego dovoljno od tebe,za veceras,Unknowing man..
Ps.Tema o AKSCELERATORIMA je uvek zanimljiva!


što jes' jes'...
 
ko voli teorije zavere, jedna od njih kaze da ako ovaj 'prasak' krene naopako imacemo prasak na unutra
odnosno crnu rupu... sve sto postoji na ovom nasem svetu sabice se na velicinu kosarkaske lopte...
ako dodamo da ce to biti 2012, eto teme za razmisljanje...

a gde je tu seks... pa, bicemo syebani mi i sve sto postoji... :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top