Hipnoza

g8gDcl.gif


Retki su oni koji u ovom trenutku nemaju strah da bi mogli da izgube posao. Veliko je to breme koje se svaljuje na leđa svakome od nas. Najčešće ne razmišljamo kad slušamo kako su drugi dobili otkaz, svako misli nisam ja valjda kurate sreće i ne uzbuđujemo se baš mnogo sve dok i u našem dvorištu ne zaigra mečka. A onda pomagajte i znani i neznani ali na žalost najčečće ostanemo sami. Ako smo imali sreće da uštedemo neku crkavicu živećemo u nadi da će nam potrajati dok ne iskrsne neki poslić . Kakav?...bilo kakav samo da se preživi do boljih vremena koja nam obećavaju da ce doći. A kada ce doći to niko ne zna?
Samo da se ne desi po onoj narodnoj "ne lipiši magarče do zelene trave"
3,2,1....
 
Биће чупаво а солидарности је све мање
тонемо из дана у дан а цркавица је све мање и мање
ни сламарице нису оно што су некад биле
 
Миле са Клисе - Испразнили нам сламарице одавно. Солидарност је једна од загубљених речи

2q9ci6s_th.gif
 
Poslednja izmena:
Ma ima posla kod ovih naših "bizmismena" u svako doba, samo bi nekako voleli, kad bi im u znak zahvalnosti što su nam dali posao bez plate, još doneli od kuće keša.:)
 
E pa Tigre,ova tabu tema ti je prava:okok: I da znas,jesam prosla kroz to,i ja i suprug. Ali prvi put je najteze,sto rece moja baba! Svaki sledeci put je lakse! Veruj mi,iz licnog iskustva ti kazem. Za godinu dana 3 posla sam izgubila i evo me opet sam u trazionici. Kao sto ti rece-vremena su takva a mi se moramo prilagodjavati. Sada mogu reci da me nije strah da izgubim posao-nego da li ce gazda kad mi da otkaz biti covek i isplatiti mi poslednju platu-kako na racun ,tako i onaj crni deo u kesu! Bojim se sebe -da mi nepukne film i :cmok::mafijas:
 
Ja bih sve ov nazvala ZALUĐIVANJE naroda.
Neko reče da sviće pred zoru, a ja bih rekla PRED zoru se najviše mrzne I
Mislim da su mnogi ostali bezposla a da toga nisu ni svesni.
S drge strane , svi koji su bez posla ostali kod mene, pogotovu oni pre 15-ak godina, super su se snašli.
NARAVAOUČENIJE : Ne snašlo te, ali kada te snađe... biće bolje !
JBM ti večitu tranziciju, a tebi Tigre, hvala na ovoj temi !
 
.........sto rece D. Radovic `dajte i nama neku vecu,drustvenu ili drzavnu brigu da se malo odmorimo,a vi brinite o deci i porodici`.........preziveh nekoliko sistematizacija ..ma bice bolje...jednog dana..:zag::bye:
 
srna4 - vrlo ozbiljna tema ali na kraju shvatis da je interesovanje za ovakve teme veoma malo,valjda nas svakodnevno pritiskaju slicne pa smo naucili da prolaze pored nas kao i gradski busovi

2crum4j_th.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top