Biseri

Idući kroz život, čovek se načuje nekih nebuloznih stvari u koje neuki ljudi veruju, a još manje prisebni tvrde kao svetačno istinite.

Imam dosta bisera, problem je što ih ne zapisujem redovno... Until now!

M.S.: "U krvi je Hrvatima da nas mrze i da su loši ljudi."
S.S.: "Nije dokazano da se loša narav Hrvata i njhova mržnja prema nama ne prenose genima."

Naime, posle mog dugog objašnjavanja da su svi ljudi jednaki, da neljudi vode rat, da niko ne treba da strada, ovi školjkari (mislim da je školjkar zanimljiv naziv za one koji su izrekli biser) su rekli to što sam citirao.

Na pitanje šta ćelija može da fagocituje, S.A je rekao: "Otrovne prečurke.", a odakle je: "Iz Knjaževac".
Pri pomenutoj sumi novca, on: "Za te pare će si kupim petarde, će gi frljam cel d^n.
Takođe: "Sida se prenosi pljuvačkom i četkicom za zube.", što može biti tačno, jedino u slučaju da (citat profesorke, ovo nije biser, ali me je nasmejalo) "Neko ispljuva balon sa dosta pljuvačke i da ti kaže: "Brzo, na, popij!"." Za četkicu: "Jedino da neko rovari po svojoj otvorenoj rani na desnima i da isto tako i tebi uradi."

Profesorka hemije M.: "Hmm, nešto danas mnogo znate (dve drugarice), mnogo ste mi sumnjive." Na šta jedna drugarica A.K. dodaje: "...'aj'' sad kod direktorke."

Ista profesorka: "Oseća se miris svežeg avgusta!"

Ima zaista dosta bisera kojih se ne mogu setiti.

Lepo kaže poslovica "Glup pamti, a pametan piše."

Danas mi se desilo nesto neverovatno. Pomagala sam mami da presadi cvece na terasi. Kada smo sklonile sve zardinjere i saksije i nekoliko velikih najlon kesa setila sam se jedne saksije iz dnevne sobe gde je trebalo dodati malo zemlje. Donela sam saksiju sa tacnom na terasu, spustila tacnu i onda sam pokusala da spustim i samu saksiju ali :confused:
saksija nije "htela" dole. Pogledala sam ispod da li ima necega, ali nicega nije bilo. Samo prazna tacna. Ponovo sam pokusala da spustim cvece ali kao da neka nevidljiva sila to nije dozvoljavala. Bacila sam saksiju sa sve cvecem u njoj...
Mami sam rekla da mi je slucajno ispala... Posle je sve bilo normalno.
Da napomenem da je ovo prva cudna stvar koja mi se desila od kako zivim u ovom stanu, a cula sam da je jedan momak poginuo kada je pao sa terase do moje...
Ima li tu nekakve veze ili je mozda stvar u elektricitetu (od onih kesa) sta vi mislite?

Tacna od saksije levitira zbog elektriciteta kese? :dash: :hahaha:
 
Mogu i ceo minut sad, sto? Nisam fanatik, jednostavno ako u nesto ne verujes nemoj ni da komentarises i da spamujes ovde. Moja stvar sta cu da radim sa svojim ocima, a za sad su odlicno niti mi smeta gledanje u sunce uopste, savrseno normalno vidim kad pomerim pogled sa njega

Isto ja sad mogu da te pitam Verujes Li u boga ? >...< nemoj me terati da se raspravljamo na ovu temu.. bez potrebno je .. Ako ne verujes nemoj ni da citas i da smaras ovde.. Plz!

On savršeno normalno vidi.

Ovo treba da objavim i u pravopisne greške.
 

Back
Top