Životinje koje osećaju i predosećaju

Poruka
24.436
...

Premda postoje i ljudi koji predosećaju da ne kažem predvidjaju, ovde ćemo se fokusirati na životinje...

Negde ranije sam pominjao kako pred HAARP poplave 2014. kojima je napadnuta Srbija tada...,u kraju gde sam tada ziveo, se nekoliko veceri pa gotovo nedelju dana ako i dve...culo zavijanje pasa...svako vece zaredom...
I premda sam to primetio tada jos uvek se pitajuci zasto zavijaju...sve je postalo jasno kad su se desile haarp poplave...

Ali tad se vec u pripremi HAARP napada delovalo iznad Srbije, tako da su zivotinje tu lokalno mogle osetiti ta dejstva u izmenama pritiska i sl. pa da kazemo usled toga reagovale..

Ali evo jedan nazalost svez primer gde na toliku daljinu je pas predosetio smrt svoje vlasnice:

"PAS JE PREDOSETIO NJENU SMRT" - Otac otkrio šta se desilo na dan kada je Andrijana POGINULA: Bili smo šokirani prizorom​

https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tr...jane-i-njenom-psu.html?article_bottom_redrcmd
"Pas je tu noć kad je Andrijana umrla cvilio kao nikad u životu. Izašli smo da vidimo šta se dešava, posle je došao do vrata i na kraju sam ga pustio da uđe u kuću", započeo je Andrijanin otac za domaće medije i nastavio:
"To je veliki pas, živi u dvorištu, ima kućicu i retko kad smo ga puštali unutra. On je predosetio šta se dešava i na kraju smo se šokirali scenama. Kad je ušao u dnevnu sobu, samo je ležao i plakao. Videli smo da psu idu suze, nismo mogli da verujemo".
"Pitajte i komšije, oko 2.000 ljudi mi je do danas prošlo kroz kuću, svi su videli isto što i ja. Evo i sad vidite kako je tužan, sve je predosetio. Kad otvorim prozor, on samo leži, gleda me i ništa ne radi", ispričao je neutešni otac.

Pri cemu ovde sada govorimo o hiljadama kilometara udaljenosti na relaciji Bijeljina Dubai...i pas je osetio...da li u vidu njenog duha koji je mozda tog trenutka napustivsi telo dosao do kuce...ili kako vec....

Zivotinje, a takodje i insekti predosecaju kako promene vremena tako i tu vrstu "gasenja energije" tj smrti osoba, pogotovo s kojima su bile vezane...što je i ovde bio slučaj...


...
 
Zivotinje su reinkarnacija ljudi i bog ima daje druge sposobnosti, koje ljudi nemaju jer imaju kefalo i ruke za druge stvari
A zasto nauka ne obelodani tehnicke instrumente za preciznu vremensku prognozu, zasto su ubili dr Rajha koji se time bavio?
Pre ce biti da se radi o planu mocnika koji hoce da ljudi budu ovce u toru i ne znaju neke stvari koje znaju cak i prave ovce.
ova pevačica nije prva,
stalno bacaju devojke s visokih spratova
u bijeljini bi to iebali još dvaes godina…a u dubaiju jednokratno potroše
Takva ista banda kontrolise i nauku ne samo Dubai
 
Poslednja izmena:

Back
Top