Zasto zapad drzi Vucica kao malo vode na dlanu?

Rusi ćute zato što i njima odgovara.
Кремљу је најважније да њихови пропагандисти могу да на унутрашњем плану пропагандно експлоатишу чињеницу да Србија иако је кандидат за ЕУ није званично увела ни симболичне санкције према РФ, као ето имамо пријатеље нису сви против нас (слично као што је деведесетих пропаганда Балканског касапина приказивала Грчку као "нама најбратскију земљу" само зато јер су Грци ради профита својих фирми жмурили на кршење санкција према злочиначкој СРЈ), премда је Србија незванично итекако увела економске санкције Руској Федерацији пошто су одавно већ стопиране све евентуалне нове руске инвестиције у Србији, невезано за НИС који је русима дао још Тадич Борисов. Из истог разлога Кремљу не смета ни што Србија у УН редовно гласа против РФ, ни што "тајно" извози гранате 60 мм Украјини шта већ знају и птице на грани, па чак ни то што је на самиту у Тирани Србија подржала Декларацију којој је основна порука да је (цитирам) "руска агресија на Украјину највећа претња европској безбедности и међународном миру. Спремни смо да учествујемо у спровођењу Формуле мира Зеленског и посвећени смо привођењу правди одговорних за злочине агресије".

Наравно, и Чипуљчанину одговара да на основу неувођења симболичних санкција Руској Федерацији и даље залуђује пре свега душевно болесне нео-информбировце, а који се никада неће запитати како то да од 2014. године нема нити једне једине руске инвестиције у Србији премда свакако да има много јаких руских приватних фирми које би овде радо улагале, рецимо у зимски и дунавски туризам, у хотелијерство, у станоградњу, итд.
 
Poslednja izmena:
Ne mijenja se pobjednička ekipa.

20240503_195454_edit_28507635477419.jpg
 
Priznavanjem kosovA, Putko ima adut u rukama za Ukrajinu.
Glupost, pa on vec ima adut priznanja KiM od strane Zapada.

Zasto Rusi cute i da li ih je potpuno zapad istisnuo iz regiona ?
Rusi su istisnuti jos krajem osamdesetih padom gvozdene zavese.
Kako uopste da budu prisutni u moru nato-a par hiljada km fizicki daleko?
Sta treba da rade, da pokrenu nuklearni rat zato sto Vucic izdaje svoju zemlju? :think:
 
А зашто не поставиш песму "Диктаторе" од Џа или бу? Па зато што си напредњачки бот ... Нема везе, ту је комшија да је пусти, а ти ћеш да је свакако чујеш преко зида који нам дели дворишта.

 
Па зато што си напредњачки бот
ti i dule ste 2 naprednjacka bota, samo si ti malo bolje maskiran od njega
sns sekta i av su nesto najgore sto je moglo da zadesi srbiju, a ja sam kidnuo, da sam ostao odavno bih lupao glavom o zid

sad cete ti i dule, kao mica i marinika da srusite pinokia, aha, dva bota dve botkinje, radite bre svi za vucica, ja sam overseas
 
Кремљу је најважније да њихови пропагандисти
znas da je zapad postavio vuycica, vidis sada i veliku albaniju, i opet pljuckas na kremlj - ajde sta si ti ako nisi 100%ni vucicev bot? pokrivas izdajnika, skreces nam paznju na rusiju, a kakve veze ona ima sa svim ovim, ja pojma nemam, i sam naslov kaze

zapad drzi Vucica kao malo vode na dlanu?​


ajde kako ti nisi, a ako nisi avov bot, zasigurno si njegov korisni idiot onda, sto je jos gore nego da si mu samo bot
 

Back
Top