Zasto ne znam da koristim pretrazivace?

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.128
Za pocetak pocetak.
Mix tab, Firefox, 5500 otvorenih tabova istovremeno , brzina 1 MBps pa do 4 MBps (moze i do 10MBps) dok se koristi search, na upit sigurno prvih 300 ponudjenih odgovora ima veze sa upitom...
Sta god da se trazi , naci ce se za pola sata sat, a plus sto ce se naci jako puno korisnih povezanih stvari....

Sada..
FF, tab mix ne radi , tesko da moze preko 300 tabova, protok isti, ponuda 10 ili 15 pogodaka ukupno , a ne 10000, mahom komercijalni i promasaji ili bas ono firme oglasi , a ne cak ni komercijala..
Sta god ukucao...

Cak vise nema potrebe ni biti brz ni imati puno paralelnih tabova koji ce raditi dok jednog citas, drugi dovlaci , a niti je moguce vise jer im treba mnogo vise memorije,

Sta se desilo sa internetom, mojim internetom, mojim ponudama googlea, cak se vrlo malo menja promenom racunara, sto je ranije ipak uticalo, jer je najvise nudio moj licni racunar, ali je nudilo i pretrazivanje na bilo kom racunaru...

Drugi koriste ai, meni cak ni ai ne pomaze, osim sto mi navede tri najverovatnija rezultata, sto je nekad pomoc, ali mala...


Znaci od odlicnog content pretrazivaca spao sam na srecan ako ubodem jedan odgovor koji ima veze sa onim sto trazim....
Glup, google me procenio kao glupog, google poceo svakog da procenjuje kao glupog, ili sta je verovatno od razloga za ovakav razvoj situacije..

Nekad sam imao one parametre koji su jos bolje pomagali u pretrazivanju , navodnike, site , i znate na sta mislim, sad totalno ne pomazu...
 
youtube slicno , nekad ukucam ime pesme, i samo deo imena grupe i dobijem ponudjeno 100 razlicitih videa pa je nesto sigurno i neka lokalna grupa iz Nisa....
Sad....mogu 10 000 videa da gledam necu naleteti na njih, bice 1000 kopija videa nekog poznatog kreatora ili pevaca ili grupe....i youtube ce mi ponuditi neke mix varijante koji su izbor iz onih videa koje sam kliknuo da bi nasao trazeno...
I na svakih 5 sekundi ce mi prekinuti kliktanje jer mi salje novu reklamu , bukvalno , posto tada ne vazi da ceka svoje programirano vreme nego posto klikcem na stalno nove videe stalno mi sleduje dve reklame, jednu koju ne mogu brzo da prekinem jer nema ni odbrojavanje , a drugu koju mogu da prekinem jer ima odbrojavanje, neko , nekad 10 sek nekad 1 min, to zavisi..
 
youtube slicno , nekad ukucam ime pesme, i samo deo imena grupe i dobijem ponudjeno 100 razlicitih videa pa je nesto sigurno i neka lokalna grupa iz Nisa....
Sad....mogu 10 000 videa da gledam necu naleteti na njih, bice 1000 kopija videa nekog poznatog kreatora ili pevaca ili grupe....i youtube ce mi ponuditi neke mix varijante koji su izbor iz onih videa koje sam kliknuo da bi nasao trazeno...
I na svakih 5 sekundi ce mi prekinuti kliktanje jer mi salje novu reklamu , bukvalno , posto tada ne vazi da ceka svoje programirano vreme nego posto klikcem na stalno nove videe stalno mi sleduje dve reklame, jednu koju ne mogu brzo da prekinem jer nema ni odbrojavanje , a drugu koju mogu da prekinem jer ima odbrojavanje, neko , nekad 10 sek nekad 1 min, to zavisi..
Kakve reklame, ja ne znam sta je to?
 
Захебавају нас :azdaja:

Искористићу твоју тему...
Ја попи.дим када за сваку глупу апликацију тражи да направим лозинку са 8 карактера, велико слово, број, обавезно и специјални карактер!
Јбт ко да ћу да лансирам нуклеарну ракету а не да купујем у јбном лидлу!
Шта као хаковаће ми неко лилд апликацију да ми украде купоне?!!!
И тако за сваку глупост.
krsta-php.gif
 
Jeste da je prosle godine uvedeno da provajderi i svaki cvor moze da bira prioritet kojim sajtovima daje, ali da bas to toliko promeni rezultat, da li je moguce?

Ozbiljno sam bio jedan od boljih content searchera, i to kad se mere veliki igraci , znaci dodjes u RC ETF pa tamo sa razbijacima, koji i crawlere rade i sve zivo, a sad spadam na ovo...
 
Захебавају нас :azdaja:

Искористићу твоју тему...
Ја попи.дим када за сваку глупу апликацију тражи да направим лозинку са 8 карактера, велико слово, број, обавезно и специјални карактер!
Јбт ко да ћу да лансирам нуклеарну ракету а не да купујем у јбном лидлу!
Шта као хаковаће ми неко лилд апликацију да ми украде купоне?!!!
И тако за сваку глупост. Pogledajte prilog 1473671
Ja to resio tako sto ubacim majmuna...@ i to mi je specijala uvek, a ostalo uvedem neko pravilo....ostalo je veliko slovo i brojka...
 
Захебавају нас :azdaja:

Искористићу твоју тему...
Ја попи.дим када за сваку глупу апликацију тражи да направим лозинку са 8 карактера, велико слово, број, обавезно и специјални карактер!
Јбт ко да ћу да лансирам нуклеарну ракету а не да купујем у јбном лидлу!
Шта као хаковаће ми неко лилд апликацију да ми украде купоне?!!!
И тако за сваку глупост. Pogledajte prilog 1473671
Imaj lozinku istu za kuponske aplikacije, i mannje će da te smara.
Za email imaj komplikovaniju...
I veži za uređaj.
 
Jeste da je prosle godine uvedeno da provajderi i svaki cvor moze da bira prioritet kojim sajtovima daje, ali da bas to toliko promeni rezultat, da li je moguce?

Ozbiljno sam bio jedan od boljih content searchera, i to kad se mere veliki igraci , znaci dodjes u RC ETF pa tamo sa razbijacima, koji i crawlere rade i sve zivo, a sad spadam na ovo...
U čemu pretražuješ, tj na čemu, samo google.fr?

Google je komercijala, sa prioritetima. Da bude što lakše naći popularne informacije ili samo informacije(kao npr lokacije ili linkove za nešto)...

Koliko ti je banalan primer za pretragu toliko su ti i banalni rezultati.
 
Захебавају нас :azdaja:

Искористићу твоју тему...
Ја попи.дим када за сваку глупу апликацију тражи да направим лозинку са 8 карактера, велико слово, број, обавезно и специјални карактер!
Јбт ко да ћу да лансирам нуклеарну ракету а не да купујем у јбном лидлу!
Шта као хаковаће ми неко лилд апликацију да ми украде купоне?!!!
И тако за сваку глупост. Pogledajte prilog 1473671
Svaki sajt koji prikuplja podatke o licnosti, po Zakonu o zastiti podataka licnosti mora da ispuni odredjene bezbednosne standarde, pa zato i traze takvu lozinku od korisnika.

Kao sto na propusnici za izlazak u grad vojnicima, pise "zabranjeno kupanje u morima, rekama, jezerima i bazenima", da se skine odgovornost :)
 
Viber se vezuje za broj telefona, a ne google account.
Kad installiras viber na kompu, moras da udjes
na tel u viber i slikas QR kod, da te pusti.
Da bi to mogao da uradim,mora da imam isti nalog i na telefonu i na kompu,radi sinhronizacije programa.Isto tako,ako hocu na net sa telefona,moram koristiti isti nalog zbog Gmail-a i ostalih stranica koje koristim.Zato sam i rekao Google nalog.
 

Back
Top