Зашто Генерација З тако изгубљена?

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Шта се то дешава па полако сви све више уочавају да са овом генерацијом нешто није у реду?

Све више таквих видеа налазим, погледајте шта искаче у претрагама и шта је Јутјуб алгоритам сам препознао :/
Screenshot_20231119_171420_com.google.android.youtube.jpg
 
Па генерација З и Алфа су данас малолетни
Generacija Z (engl. Generation Z, iGeneration, Post-Millennials, Plurals, takođe i the Homeland Generation u SAD-u) je demografska grupa koja dolazi posle Milenijalaca. Još uvek nije utvrđen precizan datum kada Generacija Z počinje ili se završava; demografi i istraživači obično uzimaju vremenski opseg od sredine 1990-ih do ranih 2010-ih ali još uvek nema konsenzusa o tome kada je završena.

Znači da su punoletni.
 
Generacija Z (engl. Generation Z, iGeneration, Post-Millennials, Plurals, takođe i the Homeland Generation u SAD-u) je demografska grupa koja dolazi posle Milenijalaca. Još uvek nije utvrđen precizan datum kada Generacija Z počinje ili se završava; demografi i istraživači obično uzimaju vremenski opseg od sredine 1990-ih do ranih 2010-ih ali još uvek nema konsenzusa o tome kada je završena.

Znači da su punoletni.
До раних 2010тих. Неко ко је рођен 2009., или 2010. данас има 14 и 13 година, сем ако не путује кроз време или се закони физике и времена одједном не промене
 
До раних 2010тих. Неко ко је рођен 2009., или 2010. данас има 14 и 13 година, сем ако не путује кроз време или се закони физике и времена одједном не промене
Znači da je neko iz te generacije i punoletan, ako je rođen 1995.
Nisu svi rođeni 2010.
 
brt šta fali pod Miloševićem bilo sve super..makar nama..ok ja sam 80 to
Mlatio je dosta. Tad si bio maloletan, pa se ne secas tog pakla.
Recimo, meni je veliki problem bio da naplatim posao, jer je moralo
u bezvrednim dinarima, imao sam prozor od 2 sata da pretvorim u marke.
Potom, nije radio platni promet sa inostranstvom, sve je moralo
da se obavlja u kesu. Putovalo se u Suboticu pod nemogucim
uslovima u vozu za trgovinu od 50 maraka, da kupis fejk robu
i prodas u bgd.
Moj tast, penzionisani zastavnik, koji je radio za KOS, morao
je da obezbedjuje kriminalca, da bi ishranio porodicu.
 
da.. za vas malo starije je bilo teže al ja sam bio srednja i bilo je ok..
nije nam trebalo mnogo.. znam da je muzika tad bila npr odlična.. od roka, panka, densa, turbo folka.. mogo si da biraš..stalno koncerti neki.. druženje, pivo.. itd..ok stvarno..filmovi odlični..sport..itd.. sad telefoni ubiše takav život.. gledam u kafanu dođu klinci i sede za stolom i drkaju mobilne
 
Шта се то дешава па полако сви све више уочавају да са овом генерацијом нешто није у реду?

Све више таквих видеа налазим, погледајте шта искаче у претрагама и шта је Јутјуб алгоритам сам препознао :/
Nigdje veze.
Oduvijek stariji misle da nešto nije uredu sa mlađima.

Što slušaš starije i odustaješ od svoje generacije? Zaboli te šta ko misli.


Dodatno,
većina tih ekstremno čudnih i opisanih su na internetu što znači na zapadu. Ako su u Americi, nema se o čemu ni porediti sa nama ovdje, srećom.


Dalje,
Što ti misliš da je tvoja generacijska grupa čudna?
 

Back
Top