Zamislite

I to aranđelovačka lokalna politika gde su Romi glavni drmatori. :)

Не може свака општина да се похвали да има запослене службенике који шпијунирају за стране службе ,шпијуне који су још у притвору , не може да се похвали да има хакере који су објавили списак ботова и прошли без законске казне ..мораш да признаш да то не може баш свака општина.
 
А ако ме већ питаш у процесу сам прављења веб странице која ће бити намењена искључиво полтичарима из Аранђеловца , мањим , већим , успешним па и оним пропалим са свим пикантеријама , ко кога намешта са ким и на који начин..
 
Уосталом полтичари требају да дрхте када прођу поред грађана , да нам се клањају и захваљују што смо их избарали а не да се к.урче
 
Не може свака општина да се похвали да има запослене службенике који шпијунирају за стране службе ,шпијуне који су још у притвору , не може да се похвали да има хакере који су објавили списак ботова и прошли без законске казне ..мораш да признаш да то не може баш свака општина.
Zašto je Rusima toliko bitan Aranđelovac?
 
Zašto je Rusima toliko bitan Aranđelovac?

Аранђеловац је постао епицентар странке руског демократског друштва на челу са Петром Никитиним јер је та странка уско повезана са локланим ДС, СПН а боме и са доста појединица из СНС а знамо да то друштво има терористичке елементе у себи .
 
Screenshot_20240509_001953_Reddit~2.jpg
 
А ако ме већ питаш у процесу сам прављења веб странице која ће бити намењена искључиво полтичарима из Аранђеловца , мањим , већим , успешним па и оним пропалим са свим пикантеријама , ко кога намешта са ким и на који начин..
Ovo moram da pratim, obavezno da posaljes link stranice kada je napravis :ok:
 
Ovo moram da pratim, obavezno da posaljes link stranice kada je napravis :ok:

Наравно и биће веома интересантно , можда буде и видео материјала , пикантерија како из приватног , тако политичког живота аранђеловачких политичара али највише ћу се бавити овима који су на почетку каријере , који би да министрују па су амбициозни , мало превише ..
 

Back
Top