Voda iz česme ispred crkve Svete Petke

MladenS.

Zainteresovan član
Poruka
394
Odmah da kažem da nisam vernik, bar ne onakav kako to popovi, fratri, hodže, rabini zahtevaju da se bude. Ali ovo moram napisati - pre nekoliko godina sam šetajući Kalemegdanskom tvrđavom otišao do crkve Svete Petke i na česmi ispred ugasio žeđ i natočio vodu u plastičnu flašu. Flašu sam doneo u stan. Sledećeg dana sam popio gutljaj iz flaše i osetio neki sladunjav mirišljavi okus, kao kada se pred praznik Cveti u vodu potopi razno cveće i latice pa se onda ta voda pije nekoliko dana. Ubedio sam sebe da to umišljam. Još sam dva puta uradio isto i rezultat je bio isti. Čudno je što se taj okus javlja tek kada voda prenoći i ostane takav i u narednim danima.

Na sve to sam zaboravio i tek pre mesec dana sam opet u flaši doneo vodu u stan i opet se tek sledećeg dana pojavio taj okus. Pre toga obična voda, ništa posebno. Izvršiću dva ispitivanja, odnosno upoređivanja sa vodom iz slavine u stanu. Prvo, merenje bioenergijske vrednosti i drugo, kako deluje na buđ. Već sam ubuđao jednu krišku hleba. Bili su neki građevinski radovi na crkvi i oko crkve pa nisu dozvoljavali prilaz. Nadam se da su završili radove.
 
Buđ da bi preživela, treba joj voda. Ako je nema u podlozi, ona je uzima iz vazduha. Generalno, bez vode, buđ može samo da "stagnira" i da bude u uspavanom stanju.

Promena ukusa vode desi se ako je voda zagađena bakterijama, ili reguje sa posudom u koju si je sipao. Staklo je najbolje, jer ono ne reaguje uopšte. Takođe, mogu i spontane reakcije da se dešavaju, naročito ako je voda hlorisana. Ta voda kod crkve verovatno ide iz vodovoda, i ona jeste hlorisana.

Šta misliš pod "bioenergijskom vrednošću"?
 
Voleo bih da mogu izvršiti biohemijsku analizu te vode, ali nemam ni znanje, a ni aparaturu da to uradim. Moje mišljenje ili ti hipoteza, koju još ne mogu dokazati, je da se voda može napuniti bioenergijom. Izvršio sam neke eksperimente u vezi toga, ali nisam dobio pozitivne rezultate. A i ti eksperimenti su bili haotični i zbrzani.

A što se tiče drugog ispitivanja, buđavu krišku hleba ću preseći na dve pole, pa ću na prvu polovinu kapnuti nekoliko kapi vode iz vodovoda, a na drugu nekoliko kapi vode iz česme ispred crkve. Ovih dana ću otići da uzmem vodu i to kao što kažeš u staklenoj flaši.
 
Voleo bih da mogu izvršiti biohemijsku analizu te vode, ali nemam ni znanje, a ni aparaturu da to uradim. Moje mišljenje ili ti hipoteza, koju još ne mogu dokazati, je da se voda može napuniti bioenergijom. Izvršio sam neke eksperimente u vezi toga, ali nisam dobio pozitivne rezultate. A i ti eksperimenti su bili haotični i zbrzani.

A što se tiče drugog ispitivanja, buđavu krišku hleba ću preseći na dve pole, pa ću na prvu polovinu kapnuti nekoliko kapi vode iz vodovoda, a na drugu nekoliko kapi vode iz česme ispred crkve. Ovih dana ću otići da uzmem vodu i to kao što kažeš u staklenoj flaši.
Kako puniš vodu bioenergijom?
 
Voleo bih da mogu izvršiti biohemijsku analizu te vode, ali nemam ni znanje, a ni aparaturu da to uradim. Moje mišljenje ili ti hipoteza, koju još ne mogu dokazati, je da se voda može napuniti bioenergijom. Izvršio sam neke eksperimente u vezi toga, ali nisam dobio pozitivne rezultate. A i ti eksperimenti su bili haotični i zbrzani.

A što se tiče drugog ispitivanja, buđavu krišku hleba ću preseći na dve pole, pa ću na prvu polovinu kapnuti nekoliko kapi vode iz vodovoda, a na drugu nekoliko kapi vode iz česme ispred crkve. Ovih dana ću otići da uzmem vodu i to kao što kažeš u staklenoj flaši.
Normalni ljudi odnesu vodu na analizu u Zavod za zastitu zdravlja ili ako im vec ne veruju sami kupe NESTO OVAKO (aparat za biohemijsku analizu vode).

Napomena, pojam bionergije se vezuje za energiju proizvedena od organskog materijala, biomase, njenim spaljivanjem. A nije to ona misticna energija sto ti pokusavas da podvalis kao energiju u cistoj vodi. Cista voda ima energiju samo kad se krece, to se zove hidroenergija i koristimo je za pravljenje elektricne energije, a moze da se dobije i iz vodonika iz molekula vode (pre toga potrebno je uloziti energiju u procesu razgradnje molekula vode na sastavne hemisjke elmente, taj proces se zove elektroliza vode).
 

Back
Top