Važnost visine

Ok ...frapiran sam i fasciniran, da ste cjelu noć gledali moj prethodni nik, slike i opus. U 5 h ujutru izneli impresije.
Претерасте га, господине Квалитета. Где баш целу ноћ да седим и да читам Ваше поруке. Случајно сам наишао на Ваше.

Žene najviše zanimaju netke druge visine i performanse ...a nisu ni obujam ni duljina splovila...

već konto u banci, posao, keš flou, slamarica i posedovni list iz Katastra.

Tu se NAJBOLJE KOTIRAM...to stavite u poučku
Добро, онда ћу да ставим "висока квантитета квалитета".
 
А шта је то поучка, господине Квалитета?

Знам на шта мислите, само не знам шта та реч значи ( а не знам ни који језик је то, искрено. )
Pitajte čika GogletA transa.
Ne da pogrešite i upišete bezobraznu riječ pii.ka

Nije "poučka", već poučak.

Ja sam novi Vuk lektor hrvatskog.
To je arhaičan staroslavenski izričaj.
 
Pitajte čika GogletA transa.
Ne da pogrešite i upišete bezobraznu riječ pii.ka

Nije "poučka", već poučak.

Ja sam novi Vuk lektor hrvatskog.
To je arhaičan staroslavenski izričaj.
Питао. Каже да је "поучка" реч на чешком и да значи "теорема". За реч "поучак", на другу страну, каже да је хрватска и да значи "лекција". А можда заправо значи поука :think:
 
pa barem da je 6-7cm viši, znači negde oko 185
jel tražim mnogo
neću da se osećam kao muško pored njega
@sir patula je najviši 194 u tefteru

@Svetozar ot Ružičić i on je visok

Pa imate veliki izbor, kvalitetvo visokih kadrova....samo čuvajte se @letnjekiše

I @Zelena milja djeluju mi tko klan ili obiteljsko -partnerski spoj.

Želim Vam da ovde nađete srodnu dušu.

Dječki su moralni i duševni.
Štuju obiteljske vrednote i
poštivaju žene...
 
To Ti je glavna UDBA, Čeka, NKVD...
Staljinistička moralna policija i ideš u

Gulag, ako nisi po njihovim uzusima i
parametrima čistote.
Најгора казна коју смо до сад спровели јесте изношење супротног мишљења. Нисмо никога ни каменовали a ни послали у логор. Нити планирамо. Ви сте маштовит човек, Есаде Џудо, али треба знати када је тренутак за то а када није. Није лепо то што застрашујете народ.
 
Најгора казна коју смо до сад спровели јесте изношење супротног мишљења. Нисмо никога ни каменовали a ни послали у логор. Нити планирамо. Ви сте маштовит човек, Есаде Џудо, али треба знати када је тренутак за то а када није. Није лепо то што застрашујете народ.
Tako je, kolega.
Nije da ćemo baš ponoviti scenario iz Salema.
 

Back
Top