UN usvojile rezoluciju da Savet bezbednosti ponovo razmotri i podrži članstvo Palestine

Da ih razumijes da su ostali samo sa PLO hahah. Hajde ne moras da se foliras . Reci da bio ne bio nasilan ili nenasilan oblik otpora , palestinci moraju da naprave mjesto vise civilizovanom narodu i da palestinci nemajj pravo da pruze otpor kad ih izraelci iseljavaju. Reci slobodno jer ionako je vidljivo kako razmisljas
Ajde Edi ne lupetaj. Verovatno bi te Palestinci opljačkali i ubili negde na ulici da te sretnu. Ti ih opisuješ kao miroljubive, kao da nisu radikalni islamisti.
 
Ajde Edi ne lupetaj. Verovatno bi te Palestinci opljačkali i ubili negde na ulici da te sretnu. Ti ih opisuješ kao miroljubive, kao da nisu radikalni islamisti.
Lupetas ti. Palestinci su najobrazovaniji i najfiniji od svih Arapa. I gdje ja zivim ima mnogo mnogo palestinaca ; porodicni ljudi cija djeca su izuzetno vaspitana. Stariji ljudi se sjecaju s postovanjem palestinaca koji su u 70 tim i ranim 80 tim zivjeli po bivsoj Jugoslaviji .
 
Lupetas ti. Palestinci su najobrazovaniji i najfiniji od svih Arapa. I gdje ja zivim ima mnogo mnogo palestinaca ; porodicni ljudi cija djeca su izuzetno vaspitana. Stariji ljudi se sjecaju s postovanjem palestinaca koji su u 70 tim i ranim 80 tim zivjeli po bivsoj Jugoslaviji .
Kakvi su to pristojni Palestinci koji seku glave bebama u bolnici? Puna Evropa pristojnih Palestinaca koji nadrogirani i sa krvavim očima merkaju torbice i prave probleme. Interesantno da ti nije zasmetao progon Jermena iz Nagorno-Karabaha, tada su Muslimani bili izvršioci, a ne žrtve pa je sve bilo po planu. Isto tako ti nije upalo u oči da sam podržavao Azerbejdžan tada da povrati svoju teritoriju, a sad kad sam protiv palestinskih terorista i glavoseča onda sam divljak i ludak.
 
Kakvi su to pristojni Palestinci koji seku glave bebama u bolnici? Puna Evropa pristojnih Palestinaca koji nadrogirani i sa krvavim očima merkaju torbice i prave probleme. Interesantno da ti nije zasmetao progon Jermena iz Nagorno-Karabaha, tada su Muslimani bili izvršioci, a ne žrtve pa je sve bilo po planu.
da opravdas masovno bombardovanje civila prvo odvede palestince do bosne a sad do nagorno Karabaha. Eto ako su Muslimani u Nagorno izvrsioci je l ok druge muslimane po Palestini istjerati?
Isto tako ti nije upalo u oči da sam podržavao Azerbejdžan tada da povrati svoju teritoriju, a sad kad sam protiv palestinskih terorista i glavoseča onda sam divljak i ludak.
nijesi ti orotiv palestinskih terorista nego si za masakriranje cijele palestinske populacije koju si iZjednacio sa teroristima
 
nijesi ti orotiv palestinskih terorista nego si za masakriranje cijele palestinske populacije koju si iZjednacio sa teroristima
Jok nisu teroristi?
_118498459_gettyimages-1074110938.jpg
gettyimages-1233139817-1622148201.jpg
 
E Dule, kad bi ponovo izbilo na Balkanu, eto tvojih Palestinaca već sutra da seku glave Srbima.
Не глупетај. Иран, Ирак о Хезболах су јаавмно осудили НАТО агресију на СРЈ а Јасер Арафат је тада желео да угости Председника Милошевића у Витлејему.
Твоји ционисти нису дали.
 
Не глупетај. Иран, Ирак о Хезболах су јаавмно осудили НАТО агресију на СРЈ а Јасер Арафат је тада желео да угости Председника Милошевића у Витлејему.
Твоји ционисти нису дали.
Jakog li pa predsednika. Nelegitiman, pokrao izbore.
 

Povećava se broj: Koliko je zemalja do sada priznalo Državu Palestinu?


Gaza dugo neće biti mesto za život. Palestinci odatle će masovno otići na prostor Zapadne obale, u druge arapske države, na zapad. Sudeći po politici Izraela prema Zapadnoj obali odatle može biti isto decenijsko iseljavanje ili ekspresno nakon novog terorističkog napada. Tako da priznanje države Palestine na kraju može ostati mrtvo slovo na papiru.
 

Back
Top