Tražim jedan spot iz osamdesetih

Molim, nemojte da me zezate da ne znam ko je Laura Branigan, Suzan Vega, Blondi. :) Mada moje nade su možda uzaludne, jer ovo je bio jedini hit te grupe, ali pesma i spot su se zaista vrteli dve-tri godine na TV-u i radiju krajem osamdesetih, pa se nadam da ima nekoga ko bi se setio.
 
Molim, nemojte da me zezate da ne znam ko je Laura Branigan, Suzan Vega, Blondi. :) Mada moje nade su možda uzaludne, jer ovo je bio jedini hit te grupe, ali pesma i spot su se zaista vrteli dve-tri godine na TV-u i radiju krajem osamdesetih, pa se nadam da ima nekoga ko bi se setio.
Čuj stari, što si tražio,to si i dobio. Kak da ti pomognemo kad ti ni sam ne znaš točno što tražiš. Koliko i kakvih si podataka dao, po tome si i dobio odgovore.
 
Ha ha, pa dao sam jasan opis. :) Znači plavuša, duga lila haljina, spot u studiju koji liči na stan, građevinski radnici u pozadini koji unose stvari i stoje na merdevinama, kraj osamdesetih, ljubavna pop numera na engleskom, malo poznata grupa i pevačica, one hit wonder. :)

Videću da pokrenem nacionalnu potragu, kontaktiraću ljude po televizijama i radio stanicama, možda ima neko stariji ko je krajem osamdesetih radio u muzičkoj redakciji pa se seća.
 

Back
Top