Tornjak

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.266
stari ljudi su zaista nemogući

Svekar ima tornjaka (treći po redu) i pojma nemam zašto je tornjaka sišao čak kad su djeca poslali sliku suze mi vrcnule od muke

Nije da ga podšišao već ga obrijao

Pas grozno izgleda

Svekar argumentirao kao vruće je bilo ovih dana i zbog toga mu je sklonio dlaku


ja smatram da je to rasa takva da ima dlaku i ako ima dlaku patnja je od njega napraviti golaća

Ukoliko bi zahladilo smatram da se pas može prehladiti ?

Stvarno nemam pojma sto je to uradio jer ih je inače iskljucivo kupao i češljao
 
Priroda je jasno predvidela šta kome treba medju živim bićima, a psima je očigledno neophodna dlaka i jednostavno nema potrebe da se čovek meša i određuje da li psu treba da se krati dlaka ili ne. Nisam znao da čovek može da čita misli psima.

Mislim da je veoma ružno to što je taj čovek uradio.
 
"Dokon pop krsti ovce."
Ne dopada mi se to sve sa frizerajem i odećom za kućne ljubimce.
To su životinje. Da, lepe su i slatke, volim ih, ali... zašto im ne bismo dopustili da budu prosto psi, mačke, ptice, pauci... nego ih toliko personifikujemo? Da li je nekim ljudima ljubimac pokriće za potrebu da sa drugim ljudskim bićima imaju skladnije odnose?
Ne pravim od mačke ništa što ona nije. Hranim je, imam afekcije... ali, pobogu, to je samo mačka.
 
stari ljudi su zaista nemogući

Svekar ima tornjaka (treći po redu) i pojma nemam zašto je tornjaka sišao čak kad su djeca poslali sliku suze mi vrcnule od muke

Nije da ga podšišao već ga obrijao

Pas grozno izgleda

Svekar argumentirao kao vruće je bilo ovih dana i zbog toga mu je sklonio dlaku


ja smatram da je to rasa takva da ima dlaku i ako ima dlaku patnja je od njega napraviti golaća

Ukoliko bi zahladilo smatram da se pas može prehladiti ?

Stvarno nemam pojma sto je to uradio jer ih je inače iskljucivo kupao i češljao
Svasta...prirodno staniste tornjaku je gore na Vlasicu, zato valjda i ima dlaku...sta nam nece sve uraditi, da li je ljudima ista sveto..prvo burek sa sirom, pa nije sirnica nego (gi)banica i na kraju osisan tornjak...zasto ljudi mrze sve sto je bosansko? Evo konstatno se atakuje i na AV
 
Svasta...prirodno staniste tornjaku je gore na Vlasicu, zato valjda i ima dlaku...sta nam nece sve uraditi, da li je ljudima ista sveto..prvo burek sa sirom, pa nije sirnica nego (gi)banica i na kraju osisan tornjak...zasto ljudi mrze sve sto je bosansko? Evo konstatno se atakuje i na AV
Burek ili sirnica...
i na drugoj strani ljudi koji u svoje ljubimce trpaju potrebe, well.... ne znam gde je teg, ili se samo pravim da ne znam pošto ima mnogo bukvalista-pametnih, ali jednosmernih-a ovaj život nije jednosmerna ulica, tako da me mnogo brine šta će biti od ljudi koji sve gledaju samo nešto pravo i striktno.
Polemišem ovde o životinjama i sve ih volim bez obzira na izgled, navike i kvalitete.
Ezop?
Nope, stilll nope.
 
Poslednja izmena:
Burek ili sirnica...
i na drugoj strani. ljudi koji u svoje ljubimce trpaju potrebe, well.... ne znam gde je teg, ili se amo pravim da ne znam pošto ima mnogo bukvalista-pametnih, ali jednosmernih-a oovaj život nije jednosmerna ulica, tako da me mnogo brine šta će biti od ljudi koji sve gledaju samo nešto pravo i striktno.
Polemišem ovde o životinjama i sve ih volim bez obzira na izgled, navike i kvalitete.
Ezop?
Nope, stilll nope.
Nekada je bio hodza u Rabranima, gore prema Stocu, znao nauciti i insanu i hajvanu na vodu. Mislim da bi ti dobro dosao!
 
Nekada je bio hodza u Rabranima, gore prema Stocu, znao nauciti i insanu i hajvanu na vodu. Mislim da bi ti dobro dosao!
Nekada?
Nema povratka tamo, moramo drugačije.
Upravo sam se setila teme u kojoj je trebalo da biram da li više volim mačku ili čoveka. Dokle smo stigli???
Mačka određuje moj dalji tok života??? Pa, stvarno... stvarno se tu nema mnogo reći!
 

Back
Top