Tik toker Aaron Palacios zaštitnik srpske istorije

hm337

Elita
Poruka
17.250
Slučajno je baveći se temom koncentracionih logora nabasao na istinu o Jasenovcu...pronašao je pismo nacističkog generala zgroženog i šokiranog onim što se tamo dešavalo i krenuo da istražuje to i istoriju Srba....doživeo je da ga na tik toku proganjaju ustaše i Šiptari zbog pisanja istine o srpskoj istroiji..čak mu je i profil bio jedno vreme banovan zbog njihovih neprestanih žalbi i optužbi za navodni govor mržnje


sad mene kopka kako se niko od toliko Srba nije na društvenim mrežama pozabavio informativnim ratom za istinu o srpskim stradanjima nego se tek jedan dobronamerni stranac bez poznavanja ijednog Srbina upustio u razotkrivanje istine o srpskim stradanjima i srpskoj istoriji...gde su naši istoričari? zašto ih školujemo?

zašto naša država nema organizovanu armiju botova koji prikazuju našu prošlost iz našeg ugla a imaju botove koji služe da pumpaju stranačku propagandu i kult ličnosti velikog vođe......kakav smo mi to narod da ne umemo sami da se organizujemo i borimo za našu istinu o našoj istoriji?
 
Poslednja izmena:
Ja bih prvo da se narod obrazuje.
Onda bih voleo da poštujemo svoju istoriju.
Ostalo je nebitno, čak sam i protiv toga da drugima kukamo o našim stradanjima i time se predstavljamo kao žrtve, u velikoj meri zbog toga što su nas do nedavno posmatrali samo kao najgore zločince.
Naša stradanja su naša. Moramo celu našu istoriju poznavati, ali i gledati napred.
 
sad mene kopka kako se niko od toliko Srba nije na društvenim mrežama pozabavio informativnim ratom za istinu o srpskim stradanjima nego se tek jedan dobronamerni stranac bez poznavanja ijednog Srbina upustio u razotkrivanje istine o srpskim stradanjima i srpskoj istoriji...gde su naši istoričari? zašto ih


Не секирај се, има нас пар који смо са њим у свакодневном контакту.

Ја лично сам предмет линча на друштвеним мрежама. Доживљавам свакодневне пријетње, пријетње мојој породици.

Управо сам ја тај о којем прича на почетку клипа.
 
zašto naša država nema organizovanu armiju botova koji prikazuju našu prošlost iz našeg ugla a imaju botove koji služe da pumpaju stranačku propagandu i kult ličnosti velikog vođe......kakav smo mi to narod da ne umemo sami da se organizujemo i borimo za našu istinu o našoj istoriji?

zato sto NASA drzava nije NASA vec NJIHOVA.
eto zato.

mislis da su ove DAVIDOVE zvezde tak tako tu? onako neko se igrao?

1704710455824.png
 
gde su naši istoričari? zašto ih školujemo?

Takmiče se za Soroševe stipendije.

1704715378395.jpeg

Radivoj Radić je komandant propagande istoriografskog odseka:

Nr1ybDe.jpg

fcdfy90.jpg


5u5sHpa.png

Dakle, kulturološko-psihološki hibridni rat protiv srpskog naroda vrši se paralelno na mnogo frontova.

Od Radivoja Radića, komandanta istoriografskog fronta saznajemo da smo izvršili najezdu na Balkan i izvršili genocid i etničko čišćenje nad domaćim stanovništvom. Ovakav (lažni) podmetnuti psihološki model podsvesno relativizuje osećaj prava na svojinu nad sopstvenom zemljom i državom. "Ako neko napadne, znajte da treba da se sklanjate jer i vi ste ovde na tuđem."
 
Poslednja izmena:
Ја мислим да оне представљају број турских утврђења. Али нисам сигуран, може да се провери.
Утврђења је било шест, ако мислиш на оне у којима су Турци још увек држали гарнизоне до 1867.
 
Slučajno je baveći se temom koncentracionih logora nabasao na istinu o Jasenovcu...pronašao je pismo nacističkog generala zgroženog i šokiranog onim što se tamo dešavalo i krenuo da istražuje to i istoriju Srba....doživeo je da ga na tik toku proganjaju ustaše i Šiptari zbog pisanja istine o srpskoj istroiji..čak mu je i profil bio jedno vreme banovan zbog njihovih neprestanih žalbi i optužbi za navodni govor mržnje


sad mene kopka kako se niko od toliko Srba nije na društvenim mrežama pozabavio informativnim ratom za istinu o srpskim stradanjima nego se tek jedan dobronamerni stranac bez poznavanja ijednog Srbina upustio u razotkrivanje istine o srpskim stradanjima i srpskoj istoriji...gde su naši istoričari? zašto ih školujemo?

zašto naša država nema organizovanu armiju botova koji prikazuju našu prošlost iz našeg ugla a imaju botove koji služe da pumpaju stranačku propagandu i kult ličnosti velikog vođe......kakav smo mi to narod da ne umemo sami da se organizujemo i borimo za našu istinu o našoj istoriji?
ko bre pumpa?
 
Slučajno je baveći se temom koncentracionih logora nabasao na istinu o Jasenovcu...pronašao je pismo nacističkog generala zgroženog i šokiranog onim što se tamo dešavalo i krenuo da istražuje to i istoriju Srba....doživeo je da ga na tik toku proganjaju ustaše i Šiptari zbog pisanja istine o srpskoj istroiji..čak mu je i profil bio jedno vreme banovan zbog njihovih neprestanih žalbi i optužbi za navodni govor mržnje


sad mene kopka kako se niko od toliko Srba nije na društvenim mrežama pozabavio informativnim ratom za istinu o srpskim stradanjima nego se tek jedan dobronamerni stranac bez poznavanja ijednog Srbina upustio u razotkrivanje istine o srpskim stradanjima i srpskoj istoriji...gde su naši istoričari? zašto ih školujemo?

zašto naša država nema organizovanu armiju botova koji prikazuju našu prošlost iz našeg ugla a imaju botove koji služe da pumpaju stranačku propagandu i kult ličnosti velikog vođe......kakav smo mi to narod da ne umemo sami da se organizujemo i borimo za našu istinu o našoj istoriji?
Prvi deo. Slučajno je i objavio.
:mrgreen:



Drugi deo, slagalica.
I između redova.

Rat,rat se nikada ne menja.
 
Radivoj Radić je komandant propagande istoriografskog odseka:

Nr1ybDe.jpg

fcdfy90.jpg


5u5sHpa.png

Dakle, kulturološko-psihološki hibridni rat protiv srpskog naroda vrši se paralelno na mnogo frontova.

Od Radivoja Radića, komandanta istoriografskog fronta saznajemo da smo izvršili najezdu na Balkan i izvršili genocid i etničko čišćenje nad domaćim stanovništvom. Ovakav (lažni) podmetnuti psihološki model podsvesno relativizuje osećaj prava na svojinu nad sopstvenom zemljom i državom. "Ako neko napadne, znajte da treba da se sklanjate jer i vi ste ovde na tuđem."

Prof. Miloš Ković očigledno ne zna da Sorošev agent Radivoj Radić bestidno širi propagandu propovedajući o genocidu Slovena nad domicilnim stanovništvom po školama.
 

Back
Top