Шта вам највише смета код супружника?

Tvoja žena, da ima pristup forumu odgovorila bi: smeta mi što je 98% vremena u kojem je budan na forumu :D
Ma kakvi, kad vidi koliko sam ja prisutan za dete u odnosu na 99% drugih muskaraca, sve ostalo je sitnica 😎
Znala je nekad da kaze "iebala te ta krstarica", al je sad boli uvo.
Ima i ona svoj forum za pletenje i heklanje (Ravelry) 😎
 
Ma kakvi, kad vidi koliko sam ja prisutan za dete u odnosu na 99% drugih muskaraca, sve ostalo je sitnica 😎
Znala je nekad da kaze "iebala te ta krstarica", al je sad boli uvo.
Ima i ona svoj forum za pletenje i heklanje (Ravelry) 😎
Aha, ako je boli uvo, vjeruj mi da se na tom njenom forumu ubada, ali ne iglama :D
 
Ništa,ali baš ništa,iskreno...😊
Hilary Duff Lol GIF by YoungerTV
 
Ma ne zanima ne, ako ćemo iskreno, samo ne razumijem roditelje male djece koji imaju vremena za forum, bar ne u velikoj mjeri. Djeca su samo jednom, propuštene trenutke ne možete vratiti :) Nije zlonamjeran komentar, majke mi.

Ima se vremena za sve kad covek ume da se organizuje. Vec sam pisao ovde ranije, ja sam zavisnik od distrakcije. Jednostavno mi mozak bolje funkcionise u multitaskingu.
Evo, dok ovo kuckam, istovremeno pricam sa njim.

A posao mi je maks 30h nedeljno (uglavnom i mnogo manje), tako da imam vremena koliko hoces za dete.
 
Ima se vremena za sve kad covek ume da se organizuje. Vec sam pisao ovde ranije, ja sam zavisnik od distrakcije. Jednostavno mi mozak bolje funkcionise u multitaskingu.
Evo, dok ovo kuckam, istovremeno pricam sa njim.

A posao mi je maks 30h nedeljno (uglavnom i mnogo manje), tako da imam vremena koliko hoces za dete.
Jes, razumijem te, evo i ja istovremeno peglam, miješam gulaš i ćaskam na forumu :D
 
Znala je nekad da kaze "iebala te ta krstarica", al je sad boli uvo.
Моји сви то кажу, ,,шта чачкаш више тај телефон, шта се расправљаш тамо са народом, има ко ће да брине о државним проблемима."

Иначе, моји сви заклети вучићевци, поготово тазбина. :mrgreen:
 
i ja sam dosta zvockala mom mužu i kolko god bila svesna da mu to smeta, na kraju bih mu rekla, znaš šta, dok zvaocam, znači da mi je stalo
kad prestanem da zvocam biće opasno

Ovo mi je tek posebna prica... neko te izabere takvog, a onda ti stalno nesto prebacuje i smara, pa onda jos to uvije u romantiku kao "ako ne zvocam nije mi stalo". Uzas.

Idi ti nadji sta ti odgovara onda i pusti mene da zivim, meni lepo u zivotu.
 
Smeta mi što se nervira oko sitnica i raznih gluposti, stres će da mu dođe glave 🙄 Pomalo je i pesimista pa svaku prepreku doživljava kao nešto tragično u stilu zašto meni, zašto sada ajme i sl. Dok sam ja potpuno suprotno od toga, samo da nije veće zlo i sva šteta na tome da ostane, često kad mu se desi neka neprijatnost mene odmah zove, kaže treba mi da čujem ma hajde svo zlo s tim nek ode 😃
 
Мени лично највише смета што ми жена брани да пијем. А ја пијем од младих дана, волим увек са друштвом да пијем, па и да се напијем.
Не, она то не воли, то је лоше за мене, чак ми је и подрум са пићем закључала. Мени то смета код ње, иако је волим до Неба а и преко Неба.

Шта вама смета код ваших супружника?

Догодине у подруму.
 

Back
Top