Sta se desava sa Kosovom?

Sad imamo ovaj slucaj nestanka ovog deteta, pre smo imali onaj namesteni nestanak i otmicu Malcanskog berberina koji je na kraju i "umro, sigurno neprirodnom smrcu.
Не заборави и оног Марјановића и убиство његове жене,Певачице на оном кеју у Борчи,Панчеву(где беше) где су само овде,на овом Форуму исписане 5678 Страница..:lol:
 
Sad imamo ovaj slucaj nestanka ovog deteta, pre smo imali onaj namesteni nestanak i otmicu Malcanskog berberina koji je na kraju i "umro, sigurno neprirodnom smrcu.
Pa to me zanima sta se desava
Ne bavim se politikom ali volim znati sta se desava
a ovi sto se bave politikom niko nista o tome ne spominje

Negde sam nasla da to znaci da je sada Kosovo nezavisno?
a Ovi se borili za breskvicu a sad nista
 
Pa to me zanima sta se desava
Ne bavim se politikom ali volim znati sta se desava
a ovi sto se bave politikom niko nista o tome ne spominje

Negde sam nasla da to znaci da je sada Kosovo nezavisno?
a Ovi se borili za breskvicu a sad nista
Politika je jedno veliko zlo koje maksimalno iskoriscava ljude na sve moguce nacine, juce prolazim pored jednog parkinga i cujem dva coveka kako pricaju nesto u vezi posla, a ovaj mu kaze pa necu ja to da radim da se nekom politicaru uvlacim ...pa makar i nemao posao nikada i to mu sa nekim kiselim osmehom rekao, sto i podrzavam.
A sto se tice ove teme sto si otvorila, pa nije Kosmet nezavistan ali kako idu sa tim ustupcima koja "nasa" vlast cini pogotovo u poslednje 2-3 godine, svakako da rade na veliku stetu Srbije i njene celovitosti i na stetu gradjana.
 
Politika je jedno veliko zlo koje maksimalno iskoriscava ljude na sve moguce nacine, juce prolazim pored jednog parkinga i cujem dva coveka kako pricaju nesto u vezi posla, a ovaj mu kaze pa necu ja to da radim da se nekom politicaru uvlacim ...pa makar i nemao posao nikada i to mu sa nekim kiselim osmehom rekao, sto i podrzavam.
A sto se tice ove teme sto si otvorila, pa nije Kosmet nezavistan ali kako idu sa tim ustupcima koja "nasa" vlast cini pogotovo u poslednje 2-3 godine, svakako da rade na veliku stetu Srbije i njene celovitosti i na stetu gradjana.
Znam da je zlo...
i ko stoji iza tog zla...
Samo volim biti informisana
 
Sad imamo ovaj slucaj nestanka ovog deteta, pre smo imali onaj namesteni nestanak i otmicu Malcanskog berberina koji je na kraju i "umro, sigurno neprirodnom smrcu.
jeste, nase sluzbe rade na tome da se sede glave sa mobilnim telefonima budu zamajavane fejsbukom dok se dogadjaju velike izdaje. uhhh, ko da ima veze

nije kasandra vec izgubljeno dete. vama treba razlog o cemu cete ceo dan da lupate glavu sa istomisljenicima
 
jeste, nase sluzbe rade na tome da se sede glave sa mobilnim telefonima budu zamajavane fejsbukom dok se dogadjaju velike izdaje. uhhh, ko da ima veze

nije kasandra vec izgubljeno dete. vama treba razlog o cemu cete ceo dan da lupate glavu sa istomisljenicima
Da nase sluzbe se pokazale izuzetno sposobnim i spremnim, ni ubicu iz Madenovca nisu mogli da zaustave, slicno kao ruske.
 
Sad imamo ovaj slucaj nestanka ovog deteta, pre smo imali onaj namesteni nestanak i otmicu Malcanskog berberina koji je na kraju i "umro, sigurno neprirodnom smrcu.
ili puste Bokana na sve televizije da se dernja “Zašto nikoo ne priccaaa o jasenovcuuu”
“ Gdee je sahranjen Draža?”
“ Da li je Arkan ošamario gišku u avgustu 1994. u beogradskom klubu XL??”
 

Politički odbor PS S.Evrope preporučio da Kosovo postane članica Saveta Evrope​


https://kossev.info/politicki-odbor-savet-evrope-kosovo-clanica/


Kosovo postaje član Parlamentarne skupštine NATO zajedno s Ukrajinom?​


https://www.danas.rs/vesti/politika/kosovo-parlamentarna-skupstina-nato/
Šta je sad ovo? Kosovo postaje članica Saveta Evrope i Parlamentarne skupštine NATO? Ma, dajte, ljudi, ko odlučuje o ovim stvarima? Ako pitaju nas obične radnike, rekli bismo im gdje da idu s tim glupostima. Ko ih je ovlastio da donose ovakve odluke bez da pitaju običan narod? Pa mi i ne znamo šta su to Savet Evrope i NATO! Sve neki tamo politički odbori, a običan narod ništa ne pitaš.

Ajde, dajte da radimo svoj posao, a ne da se petljamo u te njihove međunarodne igrice.
 
sve je ovo igrana duže staze...židovski globalni poredak kad tad će se urušiti...
Gospodine, vidim da vaše misli lutaju kroz mračne puteve globalnih događaja, kao junak koji se bori sa svojim unutrašnjim demonima.

Ali zapamtite, u sudbini sveta leži duboka misterija, a snovi o rušenju moćnih često su tek odraz naše vlastite nemoći.

Možda je sudbina globalnog poretka samo deo veće drame koja se odvija na pozornici ljudske istorije.

Čovek se često suočava s izazovima koje ne može razumeti, ali u toj borbi leži suština ljudskog postojanja.

Možda je istinska snaga u prihvatanju sudbine i pronalaženju smisla u svakom trenutku, čak i kada se čini da je mrak najdublji.

Zaista, kao što je rekao veliki ruski pisac, 'Lepota će spasiti svet.' Neka ta rečenica bude svetionik u vašim tamnim trenucima.
 
Pa to me zanima sta se desava
Ne bavim se politikom ali volim znati sta se desava
a ovi sto se bave politikom niko nista o tome ne spominje

Negde sam nasla da to znaci da je sada Kosovo nezavisno?
a Ovi se borili za breskvicu a sad nista
Desava se da jos kuvaju najtvrdokornije u vezi kosova, ostale su skuvali.
Opozicija i vlast su se uortacili u tome a narod nastavlja da ih podrzava.
 
Pa to me zanima sta se desava
Ne bavim se politikom ali volim znati sta se desava
a ovi sto se bave politikom niko nista o tome ne spominje

Negde sam nasla da to znaci da je sada Kosovo nezavisno?
a Ovi se borili za breskvicu a sad nista
да ли ће у савет европе онда и каталонија ?
република српска ?


србија не сме са тим да се сложи. србија не сме да призна косово. то је битно. а једногласно отцепљење које признаје уса и њене слуге је небитно.
може им се за сада.
 

Back
Top