Šta numerologija govori o vama?

Da. I ja znam sa 3 broja.
Na pr. osoba rođena 20.04.1980.
Za prvi broj se sabira datum i mesec 2+0+0+4 =6
Za drugi broj se računa zbir cifara u godini rođenja 1+9+8+0=18 onda ide 1+8=9
A treći broj, tj. lični je kad se saberu ta dva broja 6+9=15 tj. 1+5 = 6

Broj te osobe je 696

Ovo je računanje ličnog broja, mislim ono pod 5 što je navedeno u uvodnom postu, broj životnog puta, kojeg čini zbir ove tri cifr.
Neki ga u numerologiji zovu i kod karme.
Prvi broj je bioritamski ( sabira se dan i mesec ), drugi generacijski ( sabiraju se brojevi godine rođenja ) i treći broj - lični broj dobije se sabiranjem prva dva.

No one moje druge dve devetke su valjda još neko numerološko računanje nevezano za datum rođenja.
Ima toga u nomerologiji gomila za računati.Nekad me zanimalo pomalo, ali davno beše.I ono malo što sam znala zaboravila sam.

No, tu je @Sensei da nas sve podseti ili nauči :cool:
 
Ovo je računanje ličnog broja, mislim ono pod 5 što je navedeno u uvodnom postu, broj životnog puta, kojeg čini zbir ove tri cifr.
Neki ga u numerologiji zovu i kod karme.
Prvi broj je bioritamski ( sabira se dan i mesec ), drugi generacijski ( sabiraju se brojevi godine rođenja ) i treći broj - lični broj dobije se sabiranjem prva dva.

No one moje druge dve devetke su valjda još neko numerološko računanje nevezano za datum rođenja.
Ima toga u nomerologiji gomila za računati.Nekad me zanimalo pomalo, ali davno beše.I ono malo što sam znala zaboravila sam.

No, tu je @Sensei da nas sve podseti ili nauči :cool:
Odlično se vi snalazite i bez mene :)
 

Back
Top