Шпијунски рат: Како ЦИА тајно помаже Украјини против Путина

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.598
Њујорк тајмс је изнео да су САД/ЦИА активно укључене у Украјину много дуже него што је то до сада признато. НАТО пропагандисти су дуго порицали умешаност САД у државни удар 2014 и наоружавање које су спровели 2014-2022, где су активно учествовали у форсирању сукоба какав видимо данас. Докле ће САД/ЦИА некажњено овако спроводити ратове по свету?
https://www.nytimes.com/2024/02/25/world/europe/cia-ukraine-intelligence-russia-war.html
 
Šta je tu tako čudno. Zapadne zemlje funkcionišu po principu saradnje. U mnogima se nalaze baze drugih. Jedino se na istoku neguje izolacija jer je to tobože merilo suverenosti. A zapravo nije. Svako može biti suveren kad se izoluje na neku planinu, budi ti suveren u masi, to je prava stvar ;)

Inače, Rusija je napala Ukrajinu, za tvoju informaciju. Nikakvo forsiranje sukoba se nije desilo sa strane zapada. Ukrajina ne traži ništa osim da je puste na miru da ide svojim putem.
 
Ja zlokobnije ljude od ukrajinaca nisam video, grade tajne americke baze, tetoviraju se sa nacistickim simbolima, maltretiraju rusku manjinu, imaju labaratorije za proizvodnju kemijskog i bioloskog oruzja, kidnapuju decu, stavili jevrejina za pretsednika, oce da se prikljuce eu i nato, nece da slusaju putina, pucaju na ruske osloboioce....
 
Ne, samo FSB moze da banditski organizuje svoje kvazi-krimose, kvazi-politicare i kvazi-pandure po svojim okupiranim teritorijama ili teritorijama koje zele da okupiraju, CIA ce da ih gleda i slika se.

Lepe su to putino.guzacke bajke.
Тачија, Харадинаја, Јашарија?
Све је то ФСБ организовао?
 
Тачија, Харадинаја, Јашарија?
Све је то ФСБ организовао?
Ne, ali jesu organizovali onaj AZOV o kome lupetate svaki dan, pa im se to otelo kontroli kasnije, jer su klasicni alkoholicarski glupaci, kao svi u FSB-u.
 
IMG_3013.png

:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Šta je tu tako čudno. Zapadne zemlje funkcionišu po principu saradnje. U mnogima se nalaze baze drugih. Jedino se na istoku neguje izolacija jer je to tobože merilo suverenosti. A zapravo nije. Svako može biti suveren kad se izoluje na neku planinu, budi ti suveren u masi, to je prava stvar ;)

Inače, Rusija je napala Ukrajinu, za tvoju informaciju. Nikakvo forsiranje sukoba se nije desilo sa strane zapada. Ukrajina ne traži ništa osim da je puste na miru da ide svojim putem.
Na miru ?

Pa zašto pobiše onoliki narod u Dombasu i svu onu decu ni krivu ni dužnu, 2014-te pa na ovamo ?

artem.png


275212306_3151058558511025_450160303070774965_n.jpg
 
Veštači napravljen sukob sa ruske strane kako bi se opravdala agresija.
Rusi napravili "Majdan" ?

Rusi digli u vazduh svoj gasovod ?

Vatafak ! Opet pokušavate da nam SILUJETE RAZUM ?

Specijalna antinacistička operacija je pokrenuta OSAM GODINA KASNIJE koje kude, zašto bi Rusi čekali toliko dugo da su oni inicirali zabranu ruskog jezika u ukrajinskim školama i rušenje spomenika ruskim oslobodiocima iz 2 rata ?

Gde vas samo navataju tako pametne, da mi je znati ? :kafa:
 
Rusi napravili "Majdan" ?

Rusi digli u vazduh svoj gasovod ?

Vatafak ! Opet pokušavate da nam SILUJETE RAZUM ?

Specijalna antinacistička operacija je pokrenuta OSAM GODINA KASNIJE koje kude, zašto bi Rusi čekali toliko dugo da su oni inicirali zabranu ruskog jezika u ukrajinskim školama i rušenje spomenika ruskim oslobodiocima iz 2 rata ?

Gde vas samo navataju tako pametne, da mi je znati ? :kafa:

Vidi, ne razumeš materiju o kojoj pričaš. Evo ukratko. Ukrajina je do skoro bila Ruska kolonija. Odlučili su da to više ne budu, okrenuli su se zapadu i kao čin odmazde su dobili bombe. I to je sve što je bitno. Sve ostalo su izgovori. Znaš ono kad neki nasilnik prebije devojku što ga je ostavila. E to je ta priča.
 
Vidi, ne razumeš materiju o kojoj pričaš. Evo ukratko. Ukrajina je do skoro bila Ruska kolonija. Odlučili su da to više ne budu, okrenuli su se zapadu i kao čin odmazde su dobili bombe. I to je sve što je bitno. Sve ostalo su izgovori. Znaš ono kad neki nasilnik prebije devojku što ga je ostavila. E to je ta priča.
A ko je pokrenuo "MAJDAN" i sav ovaj nasilan "razvod braka", pametna glavo ? :kafa:
 
A ko je pokrenuo "MAJDAN" i sav ovaj nasilan "razvod braka", pametna glavo ? :kafa:

Onaj ko je odlučio da ne poštuje volju građana. U autokratijama je promena vlasti uvek takva (mučna i nasilna). To je odluka onih koji su i do tada vodili državu. Kad Ukrajina bude bila EU država, tamo će biti normalni pošteni civilizovani izbori.
 
Ne, ali jesu organizovali onaj AZOV o kome lupetate svaki dan, pa im se to otelo kontroli kasnije, jer su klasicni alkoholicarski glupaci, kao svi u FSB-u.
Можеш променити безброј никова и даље ћеш писати будалаштине које ће изазвати ново игнорисање.
 
Можеш променити безброј никова и даље ћеш писати будалаштине које ће изазвати ново игнорисање.

Pa kada necete da slusate ozbiljne stvari i ozbiljne analize, nego su vam narativi sve ono kako vam Sluzba servira na TV-u.

To samo u narativima Sluzbe postoje neke nacije, nacisti, cionisti, ugrozene Drzave i plemena. U realnosti to su licni dilovi i namestanja, prodaju vam cigle, a vi nasedate. Naravno, vazi za sve strane, ali posto ja zivim u drzavi gde je FSB narativ ultra-dominantan, ja moram pre svega to da komentarisem.

Ali ja vs ne razumem stvarno. Razumem neke Zapadnjake, kada nasedaju na te KGB fore, jer Zapadnjaci nemaju pojma o Istocnoj Evropi, i sta nase Sluzbe rade ovde. Ali vi, koji celog zivota zivite ovde, vi mi niste jasni.
 

Back
Top