Сексуални односи у будућности

Ја не видех нити један аргумент с твоје стране. Али видим рецимо да називаш туђе ставове фобичним. Фобија је ирационални страх. Како си успео да успоставиш ту дијагнозу? На основу чега? Како си успео да утврдиш да се не ради о обичном опрезу?


Ко је рекао да технологија не ваља?

Осим тога, фокус је био на теби. Ти си дужан да не браниш развитак технологије ако не знаш ништа о његовим последицама.

Ја не идем около и не пљујем по технологији. Али да сам окружен загушљивим технофанатизмом, јесам.
Ja sam dao jednostavan argument za da. A to je seks igracka.
A ti si onda uleteo sa: To ce rasturiti danasnje emocije, ludila, zavera tehnoloska protiv coveka, ljubavi, ljudi ce se navuci na mnogo dobar seks sa ai robotima pa ce onda svakodnevnica biti prazna i td.
Ja sam onda dodao da seks ne bi trebalo da bude osnova odnosa, kao sto i ako jeste, onda ti odnosi su svkakako klimavi i ko ih sljivi. Ako vec pricamo o ljubavi, monogamiji, vezama i sl.
Onda si ti dodao nesto u tonu: Ne znas ti gde to sve vodi, nemas pojma sta ce da se desi, ja znam, zato sto Ja razmisljam a Ti ne.
Onda sam ti ja to arguentovao tako sto sam ti rekao da ti je to pogreska u logici. Jer izvlacis zakljucak na osnovu ne bas povezanih hipoteza : Ti ne znas, Ja ne znam, samim time je to lose. I uz to dodao da ako kojim slucajem znas, argumentovano, onda iznesi pravi argument.
E onda si ti napisao ovo poslednje.
Dakle fobija je bila iznesena gore iracionalnom izjavom gde je po tebi drndanje obicne seks lutlke na baterije + vestacka inteligencija nesto sto ugrozava ljubavni poredak medju ljudima i da to treba juriti i prebijati (ovo zadnje si izjavio na pocetku teme). I to jeste fobija a ne obican oprez. Obicnan oprez bi bio na pr da je drndas ali da pazis da te ne drmne struja i onda procitas uputsvo da su baterije bezopasne osim kada se odlazu i da postoji jasan postupak za to.
 
Druga stvar, da, treba biti oprezan sa svime pa i tu da se ne zaljibis u seks robota. Jer se ni danas ljubav ne definise toliko jasno. Mozda ako ti je potrebna afekcija i ti sa njom, ok ali znaj limite i znaj sa cime raspolazes.
S druge strane, to ne znaci da treba da dizemu bunu protiv androida. Nije to jos doalo dotle i potanje je da li ce u opste.
Po meni, zanimljivo mi je kakve rekacije kod ljudi izaziva ideja seks robota. Aj da je zovemo sada seks lutka. Namerno. Jer seks lutka nosi konotaciju nekog frika koji sam u gradu chikagu naduvava lutku zatvoren danima u svojoj sobi. Sto inace i govori kakav pristup i stav imamo prema muskoj seksualnosti, pogotovu kada je masturbacija u pitanju. Smatramo je nepozeljnom , asocijalnom i manijakalnom. Sto takodje govori kako gledamo na muskarca danas i njegovu seksualnost. E to ti je poredak. Dokle god su muskarci yebachi, ili se barem prave da su i da kad god ga zasvrbi on ima zensku da ga pocese, inace je neki nepriselektovani izrod u maminom podrumu, onda ces imati klimave veze, ljubav, emocije i sve sto ide uz to. To ti je laz zesca. Pogotovu danas. Pogotovu danas kada se muski rod mrzi na sve strane a tek muska seksualnost. Tako da, ja glasam za robotice. Barem je iskrenije i konkretnije.
Kapiras? Da je zensko postavilo temu o ai vibratoru koji moze da joj predvidi vibracije i tempo, bilo bi kao da se prica o postanku najsarenijeg leptira iz larve. Kao da se novo prolece radja.
Zato kazem lepo. Brate, sve je to super, da imas s ljudskim bicem da se zagrlis, uzmes za ruke, razgovaras, vodis ljubav, seksas, sta god sve, ali uzmi i ovo sto napisah gore u obzir jer je to tvoja nezvanicna realnost. I u tom slucaju nek bude alternativa pri ruci. Stvaralastvo. I Adam ne iznedri Evu iz rebra, vec stvori sa svojim 10 prstiju.
 
A pazi ovo.
Pojavi se ta ljubav. Susret na prvu. Prvi utisak varnici u vazduhu. Pogledi fiksirani, osmesi, vreme stalo. Sve po loju, nema negativnog, nema napusavanja, smaranja, licemerne romantike, nesigurnosti, to je to. Namagnetisani, odmah sve da se volimo, ljubimo, seksamo, pricamo, slusamo, nasli se sto no kazi, bas kao sto ta ljubav treba da bude takva, Super bebe! Pakujem lutku, saljem je na reciklazu.
Ovako?
Svidja mi se al malo mi je nejasna brate. Oce, nece, ceka ja da kazem pa da se izjasni, nije impresionirana, jeste ali, ja nisam impresioniran, malo mi sablonski, svakidasnje i td.. Cool, al neka lutke tu.
 
A ti si onda uleteo sa: To ce rasturiti danasnje emocije, ludila, zavera tehnoloska protiv coveka, ljubavi, ljudi ce se navuci na mnogo dobar seks sa ai robotima pa ce onda svakodnevnica biti prazna i td.

Ако мислиш на овај пост, тај пост није био упућен теби, тај пост је био упућен Вилгефортз-у. ( Грешком сам цитирао Миљу. )

Дотични је овако рекао:

Ako ti je fokus samo seks, onda imaš tog futurističkog ekstra robota koji služi upravo tome. Možda je to i dobro jer za lak seks imaš kvalitetnog robota, ali ako hoćeš emociju, tražiš samo ženu koja je zainteresovana za to.

То је проблематично из два разлога.

1) Умањује се улога жене у животу једног мушкарца.

2) Роботи неће бити само секс роботи већ комплетна замена за партнера ( и уопште људи. )

Ја сам се у том посту фокусирао само на двојку иако је и јединица сама по себи поприлично проблематична.

Да не помињем да је то исто као да имаш две жене -- једну за секс, једну за емоције -- с тим што у овом случају та друга жена, жена за секс, није права жена.
 
Ако мислиш на овај пост, тај пост није био упућен теби, тај пост је био упућен Вилгефортз-у. ( Грешком сам цитирао Миљу. )

Дотични је овако рекао:



То је проблематично из два разлога.

1) Умањује се улога жене у животу једног мушкарца.

2) Роботи неће бити само секс роботи већ комплетна замена за партнера ( и уопште људи. )

Ја сам се у том посту фокусирао само на двојку иако је и јединица сама по себи поприлично проблематична.

Да не помињем да је то исто као да имаш две жене -- једну за секс, једну за емоције -- с тим што у овом случају та друга жена, жена за секс, није права жена.
A brate.
Sto mora seks da se izuzme od drugih ljudskih aktivnosti kao nekakav poseban reper za granicu ludila.
Isto se nekada mislilo da ce neka tehnologija da zameni ljude-radnike. Kao sto se mislilo da ce manufaktura da shebe radnu klasu i svi ce crci gladni.
Ne ide to tako, to je poenta.
Znas sta ce u stvari biti doduse i gde ce te zene biti smenjene. U seksualnoj prednosti. Dam pike ako ti das pare ili sta vec. To vise nece paliti i odnosi izmedju m i z ce zapravo biti bolji- uravnotezeniji- korektniji.
 
Isto se nekada mislilo da ce neka tehnologija da zameni ljude-radnike. Kao sto se mislilo da ce manufaktura da shebe radnu klasu i svi ce crci gladni.
Ne ide to tako, to je poenta.
Ти си, Напоконе, слеп. Куваш се као жаба у свом слепилу. Ти живиш у том неком детињастом лудилу по којем свет напредује. Не могу ја да причам с тобом ако си ти толико слеп.
 
Ти си, Напоконе, слеп. Куваш се као жаба у свом слепилу. Ти живиш у том неком детињастом лудилу по којем свет напредује. Не могу ја да причам с тобом ако си ти толико слеп.
Ama Svetozare, razumem ja sta ti pricas. Ali problem kod tih emocija je sto su postale jako jako zbunjujuce od momenta kad se izmislila pilula za kontracepciju.

Ja ne volim kad mi kaze: pih seks emocije bitne. Meni se to zgadi. Odmah neka manipulacija. Igranje igara.
 
Samo ce se kod nekih grupa promeniti nacin socijalizacije.
Na pr izadjes negde, rasterecen, opusten, zvizduckas i pitaju te:gde ti je partnerka.
Ti kazes:eno je na punjenju.
Sta ima kod vas ljudi? Hobiji? Aspiracije?

A i nesto me mrzi da se priklanjam mentalitetu, plati pica ono nesto i sl za mediokritetski seks. Ovako je programiras odmah na lvl10
Nije daleko Westworld Napokone.:per:

 
Mada, su slepi miševi bolji izbor nego sexualne sprave. Jeste li čuli da se instalacije po zgradama same pale? Jeste. E, to je zato što su uključivali jahaću spravu, pa domaćica uključi da kuva ručak i spravu za jahanje i upali instalaciju. Koja baterija to može da podrži? Ni jedna...samo mu pocrvene oči i počne da blipuje. Ajd što blipuje nego vrišti, pa se komšije bune...
 

Back
Top