Seksualne pikanterije



Kvintil, jel. Slabiji aspekt, kao sto rekoh u 2. od pozadi postu - 'nije neki aspekt' na sta si ti rekla 'nema nije neki, svi su vazni' i sad mi govoris da 'nije vazan' :eek:


I jos me prozivas da nemam tacno vreme rodjenja ?
I da se ne bavim astrologijom?

:hahaha:

Uuu, batice, ne bih ni da ti objasnjavam sta sam mislila kad sam pricala o mojom Ve90Ur, jer ne bih ni da se upustam u astro price sa tobom vise:bye:


Nastavi sa generalizacijom i difinisanjem osoba na osnovu jednog aspekta, a zanemarujuci (ustvari NE VIDEVSHI) celu sliku, tjs. natal.

P.S. izvinjavam se clanovima i gostima koji su nesto vise hteli da cuju o samoj temi:neutral:



 
Dobra tema je ovo bila, bas steta sto nije nastavljena:lol:

Nego obecano je da ce se reci otkud ta pojava da Ve u raku najvise voli velike penise a odgovora nigde :lol:

Mozda je slucajnost, posto mi je ovo slabo poznatoo podrucje - ali znam par devojaka Ve u raku koje zapravo poprilicno glasno i puno pricaju o seksu, seks nikako nije tabu tema, pada tu i prepricavanje detalja...a recimo bas ne bih ocekivala od Ve u raku to.
S druge strane, znam par Ve u lavu za koje bih ocekivala da se onako lavovski non stop bacaju sa time dok su se bas one pokazale kao najgore konzerve, nista nece da kazu i da podele :(
 
Ti stojis na putu-neka se tvoj dugi bic uvija
oko ovog bolnog tela,vatreni prstenovi
Mucenja,o moja vrela zaljubljena devojko
cija me strast satire kao seme i ubodi.


tumblr_lv6m91jdo91qhxnezo1_500.jpg


Melji tvoje cipelice po mom licu
Napravi masnicu dok se ne uzari lupajuci i proklinjuci djavolski soj
Ciji je cilj i nagrada Neutoljiva Zudnja...
 
Koliko covek ima godina,kada je bila konjukcija Plutona i Urana? Sezdeset druge trece..

Aspekt se sam po sebi neispoljava ali sa o Mars deluje,sve su to malefici,nasilje i mazohizam uopsteno.

Narocito los aspekt sa suvladarem natala Saturn plus 90 Venera pojacava.
 

Back
Top