Realno na terenu šta je Briselski sporazum zaštitio Srbe kada im i jabuke iz Srbije zaplenjuju

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Puni šiptarski mediji i to svakoga dana kako su zaplenili počev od lekova pa sve do jabuka iz Srbije.
Na terenu i u stvarnosti se vidi da nema ni B od samog Briselskog sporazuma koji je potpisao aktuelni predsednik Srbije.Još priča kako je to najbolje za nas a šta da rade sada obični Srbi koji trebaju da prežive na okupiranoj teritoriji?
Više nikog nije ni briga koliko se dnevno iseljava Srba sa Kosova i Metohije.Znate li vi?
 
AUTORSKA
Puni šiptarski mediji i to svakoga dana kako su zaplenili počev od lekova pa sve do jabuka iz Srbije.
Na terenu i u stvarnosti se vidi da nema ni B od samog Briselskog sporazuma koji je potpisao aktuelni predsednik Srbije.Još priča kako je to najbolje za nas a šta da rade sada obični Srbi koji trebaju da prežive na okupiranoj teritoriji?
Više nikog nije ni briga koliko se dnevno iseljava Srba sa Kosova i Metohije.Znate li vi?
Ko od koga bezi, ne znam, al znam da se svaki dan 5000 albanaca iseli sa kosova.
 
Puni šiptarski mediji i to svakoga dana kako su zaplenili počev od lekova pa sve do jabuka iz Srbije.
Na terenu i u stvarnosti se vidi da nema ni B od samog Briselskog sporazuma koji je potpisao aktuelni predsednik Srbije.Još priča kako je to najbolje za nas a šta da rade sada obični Srbi koji trebaju da prežive na okupiranoj teritoriji?
Više nikog nije ni briga koliko se dnevno iseljava Srba sa Kosova i Metohije.Znate li vi?

Plaćamo cenu zameranja zapadu. Umesto da se borimo tako što sarađujemo sa njima (kao što to rade Albanci), mi gledamo da se borimo inatom. I vazda se čudimo kako ne funkcioniše. Mada nije ni bitno da funkcioniše, bitno da je lep osećaj ;)
 

Back
Top