Prirodni i hemijski preparati za seksualnu stimulaciju

Da li koristite preparate hemijske ili prirodne za seksualnu stimulaciju ?

  • Da

    glasova: 0 0,0%
  • Ne

    glasova: 2 66,7%
  • Ponekad

    glasova: 1 33,3%
  • Nesto cetvrto

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.277
Preparati za seksulanu stimulaciju da ili ne ? Prirodni ili hemijski ?
Miroljub Petrovic koji ima veliko seksualno iskustvo , kaze da su preparati na hemijskoj bazi za seksualnu stimulaciju proizvod Satane iz Vatikana, koji unistava coveka.
Miroljub kaze da njemu hemija nije potreban, dovoljno je da se dobro najede i naspava, i pogled na voljenu osobu i da moze da krene akcija.
télécharger.jpg

Maja Volk je pricala da je njen momak bio na putu, a njoj se uhvatila paucina, i kada su se nasli on je uzeo neku tabletu za stimulaciju, pozlilio mu je, srce mu je jako lupalo, sav se znojio i nije bio sposoban za seks. Mora la je da zove hitnu pomoc.
maja-volk-nikos-gusgunis-6.jpg


:think:
 
Uzeo sam od drugara jednom, nisam uopšte znao kako funkcioniše, oni to valjda dele na polovine i slično. Pošto nisam znao kako se to uopšte koristi, uzeo odmah celu i još kao "nema ništa od ovoga, ne osećam ništa". Kad je počelo da radi, pokvario sam tadašnju devojku, bio period oboje odlepili jedno na drugo, 7 dana mi nije dala posle toga da joj priđem, mazala neke kreme :D

Ali nikad više ne bih tako nešto uradio, glava tutnji, srce lupa, mislio sam ovo ako se ne spusti nakon par sati ja sam mrtav čovek :D
 
Preparati za seksulanu stimulaciju da ili ne ? Prirodni ili hemijski ?
Miroljub Petrovic koji ima veliko seksualno iskustvo , kaze da su preparati na hemijskoj bazi za seksualnu stimulaciju proizvod Satane iz Vatikana, koji unistava coveka.
Miroljub kaze da njemu hemija nije potreban, dovoljno je da se dobro najede i naspava, i pogled na voljenu osobu i da moze da krene akcija.
Pogledajte prilog 1487358
Maja Volk je pricala da je njen momak bio na putu, a njoj se uhvatila paucina, i kada su se nasli on je uzeo neku tabletu za stimulaciju, pozlilio mu je, srce mu je jako lupalo, sav se znojio i nije bio sposoban za seks. Mora la je da zove hitnu pomoc.
Pogledajte prilog 1487361

:think:
na počitiku idu ovi što im ružne žene ili ne drndaju ništa
a obzirom da postavljaš najgluplje teme meni sve jasno
 

Back
Top