Паметни телефони - више штете или користи?

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.907
Једна од најконтроверзнијих тема данашњице...

Дакле, да ли паметни телефони којима се сви сваког дана сви служимо, имају више предности или мана? Какав је њихов потенцијал, и какав је њихов крајњи утицај на све нас младе?

То би било доста добро расправити, јер мислим да на обе стране има доста аргумената. :)
 
Meni nedostaju oni telefoni koji su samo za pozive i za poruke. Imam jedan "novije" generacije za to.

Screenshot_20231020_092534_Gallery.jpg
 
vise koristi

mozes da pozoves i posaljes poruku

ali i da saznas neku informaciju sa interneta , da slikas prilicno kvalitetne slike

da imas navigaciju i organizer i digitron kao i poslovne aplikacije


druga stvar je sto mnogi ne mogu da se obuzdaju pa po ceo dan bleje u telefon , igraju igrice , to je stetno
Да, управо тако како си рекао. Телефон има много корисних ствари... Али његово дејство нажалост ипак испада да носи више штете
 
Meni nedostaju oni telefoni koji su samo za pozive i za poruke. Imam jedan "novije" generacije za to.

Pogledajte prilog 1431645
Баш сам тај имао као мали. Добри су били и они каснији који су имали оне социјалне верзије за фејс, вибер, гугл... Можда би тако било и најбоље да је остало
 
Једна од најконтроверзнијих тема данашњице...

Дакле, да ли паметни телефони којима се сви сваког дана сви служимо, имају више предности или мана? Какав је њихов потенцијал, и какав је њихов крајњи утицај на све нас младе?

То би било доста добро расправити, јер мислим да на обе стране има доста аргумената. :)
Meni nedostaju oni telefoni koji su samo za pozive i za poruke. Imam jedan "novije" generacije za to.

Pogledajte prilog 1431645
pametan telefon glup čovek
pametan čovek glup telefon
:p
Мобилни телефони нису више само телефони и не користе се за оно што им је/би требало да буде основна намена.
 

Back
Top