Ozenio se Sergej Trifunovic

Dobro. Nastavi...
Sumnjam da novopečeni bračni par uopste interesuje nebitan savet nekog nebitnog forumaša sa nekog nebitnog foruma. 🙂
Ej,dosadan si malo.🙂
Ovo je tema na forumu,kao i milion drugih tema.
Ako ti se ne dopada,zaobidji je,ali ne pametuj drugima sta i kako da rade.
Niko i ne misli,osim tebe,da je Sergeju i njegovoj izabranici bitno sta kaze bilo koji forumas.
Ona je samo primjer teme o brakovima sa velikom razlikom u godinama i sasvim je regularno reci svoje misljenje o tome.
 
Ej,dosadan si malo.🙂
Ovo je tema na forumu,kao i milion drugih tema.
Ako ti se ne dopada,zaobidji je,ali ne pametuj drugima sta i kako da rade.
Niko i ne misli,osim tebe,da je Sergeju i njegovoj izabranici bitno sta kaze bilo koji forumas.
Ona je samo primjer teme o brakovima sa velikom razlikom u godinama i sasvim je regularno reci svoje misljenje o tome.
Jedino ko ovde pametuje 11 strana si ti. Deliš savete, deliš na normalno i nenormalno...
Moje mišljenje je da je njihov život njihova stvar. Bilo 0 ili 100 godina razlike. Ako je njima lepo šta ja imam tu da guram nos.
 
Jedino ko ovde pametuje 11 strana si ti. Deliš savete, deliš na normalno i nenormalno...
Moje mišljenje je da je njihov život njihova stvar. Bilo 0 ili 100 godina razlike. Ako je njima lepo šta ja imam tu da guram nos.
A eto ja mislim to isto za tebe.Moje forumasenje je moja stvar,ne znam sto se ti toliko uzbudjujes.
Ti opet ne kapiras da su meni Sergej i zena mu totalno nebitni,kao i ja njima.
Ja pisem o pojavi i trendu sa kojim se ne slazem.Razlikujes li ti ove pojmove uopste?
 
A eto ja mislim to isto za tebe.Moje forumasenje je moja stvar,ne znam sto se ti toliko uzbudjujes.
Ti opet ne kapiras da su meni Sergej i zena mu totalno nebitni,kao i ja njima.
Ja pisem o pojavi i trendu sa kojim se ne slazem.Razlikujes li ti ove pojmove uopste?
Možeš da se slažeš ili ne slažeš samo za sebe. Druge ljude pusti da vode svoje živote kako oni zele. Zašto uopšte tebe tangira tuđi život?
 
Možeš da se slažeš ili ne slažeš samo za sebe. Druge ljude pusti da vode svoje živote kako oni zele. Zašto uopšte tebe tangira tuđi život?
O,sl si stvarno naporan i dosadan!
Aj, oladi malo i svoj savjet primijeni na sebi!
Pedeset i pet puta ti objasnjavam da me ne zanima Sergej,ni njegova zena licno uopste,a ti tupis jedno te isto.
Uostalom,nisam ja otvorila temu,obrati se onom ko jeste ako ti smeta komentarisanje tvog idola.
 

Back
Top