Otvoren "Beogradski buvljak" na Miljakovcu

Pogledajte prilog 1463945

Beogradski buvljak svečano je otvoren 13.12.2023.uz veliki broj zakupaca i zainteresovanih sugrađana za novi i moderan izgled.
Na novom prostoru površine 12.000 kvadratnih metara, od kojih je 4.000 natkrivenog prostora, kupovina i prodaja će se obavljati u svim vremenskim uslovima do večernjih sati.U okviru buvljaka nalazi se 60 lokala, 230 tezgi i 130 parking mesta koji ga čine najmodernijom pijacom u regionu.

Buvljak će u svojoj ponudi imati najraznovrsniji asortiman, garderobu, igračke, kuhinjsku i kupatilsku galanteriju, nameštaj, rasvetu i drugo, a zakupci su za pripremili popuste do 30 odsto na određene artikle do kraja decembra, saopštile su Beogradske pojace.

Nova lokacija buvljaka na Miljakovcu je dobro povezana autobusima i do nje se stiže linijama gradskog prevoza 3A, 42, 47, 50, 54, 59, 94, 502 i 506, kao i linijama Beovoza.
Jel ovo bus 50 sto ide relacija Ustanička-Banovo Brdo?
 
Videh danas da su srušili buvljak i fmp na čukaričkoj padini
našla sam lokaciju

Novi "Beogradski buvljak" otvoren u Vareškoj ulici na Miljakovcu, saopštilo je JKP "Beogradske pijace". "Beogradski buvljak" se prostire na površini od 12.000 kvadratnih metara, od čega je 4.000 kvadratnih metara natkriveno, što omogućava nesmetanu kupovinu bez obzira na vremenske uslove.

Smešten je u blizini velikih naselja - Rakovica, Vidikovac, Miljakovac, Banjica, Banovo brdo, Žarkovo, što znači da će više od 50.000 ljudi moći peške, za 10 do 15 minuta, da stigne na novu lokaciju.
Nemoj samo da mi kažeš da su park i šumica preko puta toplane posečeni i uništeni zarad toga.
Inače to je jedini lep deo celokupne Borske ulice
 
ja sam se tako jednom klackao sa 37 do rakovacke crkve.
nikad vise..taj bus do banovog brda ide super, posle skrece u neke ulicie Boze me sacuvaj :D
Па када је неки геније проширио Београд до иза Авале, па нам градски превоз иде којекуда :whistling:

Иначе, тренутно се мало чешће возим ка Бановом Брду... Могу да кажем да 37 иде сасвим пристојно.
 
Poslednja izmena:

Back
Top