Она није моја лига...

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.892
"Пусти, он/а није твоја лига..."

Ово се односи на неке обично површне стандарде међу људима. Обично су ту најзначајнији репутација, па изглед... А у каснијим годинама и новац. Али ипак, од свега је најбитнија репутација.

Да ли бисте дали шансу некоме ко "није ваша лига" и да ли уопште и верујете у "лиге"?
 
Jes vala

kako da se susretnemo u isto takmicenje ja sam fudbalska reprezentacija Brazila a ti fk kikinda. Sto ne ide ne ide

////

Inace da verujem u klase, klasno drustvo, neki smo poslodavci, aristokratija a neki ste robovi za 45.000.
Мало контрадикторно, можда ја нисам добро разумео? Ако можеш појасни ми
 
Tri slucaja, stvar afiniteta, stvar rang liste i stvar licnog misljenja..

Dakle ako ona voli klubove a vi prirodu , niste ista liga...
Da li je treba overiti, ne znam...vasa odluka..

Stvar rang liste, ona je u trendu pricljiva pametnica, vi ste mutavi slon, nespojivo, mora shok terapija....tj svedes je na zajednicko , ako je animal zajednicki , tj seks, onda je to to ...ako je dominacija, onda je to to ,
Da li ces ili neces, ne znam, vasa odluka.

Licno misljenje, e to je ono ona je lepsa , pametnija, uspesnija, ovo ono ....
Da li ces ili neces, HOCES, nemoj ti da donosis odluke umesto nje...
 
Tri slucaja, stvar afiniteta, stvar rang liste i stvar licnog misljenja..

Dakle ako ona voli klubove a vi prirodu , niste ista liga...
Da li je treba overiti, ne znam...vasa odluka..

Stvar rang liste, ona je u trendu pricljiva pametnica, vi ste mutavi slon, nespojivo, mora shok terapija....tj svedes je na zajednicko , ako je animal zajednicki , tj seks, onda je to to ...ako je dominacija, onda je to to ,
Da li ces ili neces, ne znam, vasa odluka.

Licno misljenje, e to je ono ona je lepsa , pametnija, uspesnija, ovo ono ....
Da li ces ili neces, HOCES, nemoj ti da donosis odluke umesto nje...
Добро објашњење, свака част. Постоји тих пар могућности како да одредимо шта је лига уствари
 
"Пусти, он/а није твоја лига..."

Ово се односи на неке обично површне стандарде међу људима. Обично су ту најзначајнији репутација, па изглед... А у каснијим годинама и новац. Али ипак, од свега је најбитнија репутација.

Да ли бисте дали шансу некоме ко "није ваша лига" и да ли уопште и верујете у "лиге"?
Ako mi je po ukusu izgled da uvek
 
Треба бити реалан. Знам ликове који су изгледом објективно 4/10 али гањају цуре које су 8ица и наравно не буде ништа па се онда депримирају. Па гдје нећеш кад идеш изнад свог нивоа. Најстабилније везе су оне гдје су оба партнера приближно једнаког физичког изгледа или евентуално да је мушкарац мало згоднији.
 

Back
Top