Molba

Hvala vam. Ja sam htela da kupim drugi HP laptop, malo jeftiniji, ali on se, po rečima prodavca, brzo rasprodao.

I gledala sam u samoj radnji njihov sajt i izabrala ovaj, najviše zbog slovne tastature.
 
Juče sam kupila laptop i sutra će prijatelj mog sestrića da instalira Windows 10 ili Win 11.

Laptop koristim za e-banking, za mejlove, za pisanje na forumu i na blogovima... Igram samo jednu jedinu igricu na Fejsu.


https://pavleri.com/hp-laptop-15s-eq2161nm-8c9e4ea.html

Zanima me šta mislite, da li je ovaj laptop dobar?
To ti je previše dobar računar za namenu koja tebi treba. Za to što tebi treba, pentium 2 bi pokrenuo sa Win98 OS :D
Šalu na stranu, imaš sve što ti treba, bez brige.
 
imaš sve što ti treba, bez brige.

Hvala ti puno. Meni je najvažnije da se laptop brzo očitava i da brzo ulazim na net. Ne igram one gejmerske igre, a pitala sam za ovu Fejs igricu i prodavac je rekao da je ok.

Imam neke obične i stare igrice tipa Zuma na maminom desktopu, i igram kad mama pročita sve sa Fejsa i Tvitera..i još završi poneku igricu..Obožava Fejs i Tviter.
 
Hvala ti puno. Meni je najvažnije da se laptop brzo očitava i da brzo ulazim na net. Ne igram one gejmerske igre, a pitala sam za ovu Fejs igricu i prodavac je rekao da je ok.

Imam neke obične i stare igrice tipa Zuma na maminom desktopu, i igram kad mama pročita sve sa Fejsa i Tvitera..i još završi poneku igricu..:hahaha:
Ma ovaj laptop neće osetiti to što ti aktiviraš.
Laptop brzo startuje OS zato što imaš SSD memoriju.
Što se tiče interneta, to nema veze sa laptopom nego do brzine tvog interneta i jačine signala.

Zuma i Luxor su igre koje KIDAJU!
 
Mislim da treba pozvati nekog iskusnog forumaša da instalira neki antivirusni program :zper:
Choose Me Yes GIF by Paddington Bear
 
mene interesuje gde je u Srbiji najpovoljnije kupiti laptop...i da li se isplati kupiti polovan a dosta jači ili bi ipak savetovali nov

Kao laik mislim da je uvek bolje kupiti novu stvar, pogotovo kada je tehnika u pitanju. Na polovnom laptopu verovatno treba da se dopunjava ram memorija i sl.

Tehnomanija, Tehnomedija i Gigatron su skupi.

Ja sam ovaj nov lap kupila u prodavnici bele tehnike koja prodaje na rate penzionerima i zaposlenima u firmama sa kojim imaju Ugovor.

Eto, mogu još da ti dam link do te prodavnice, a o detaljima će pisati iskusniji od mene :)

https://pavleri.com/
 
Juče sam kupila laptop i sutra će prijatelj mog sestrića da instalira Windows 10 ili Win 11.

Laptop koristim za e-banking, za mejlove, za pisanje na forumu i na blogovima... Igram samo jednu jedinu igricu na Fejsu.


https://pavleri.com/hp-laptop-15s-eq2161nm-8c9e4ea.html

Zanima me šta mislite, da li je ovaj laptop dobar?
Taстатура и екрани су лоши на оваквим лаптоповима.
Провери квалитет израде, да ли се криви кад куцаш, да ли се тресе екран и сл. Колико је јако изграђен.
Покренеш нешто захтевније, отвориш 3 -4 прозора, покренеш више тога да би видела да ли се загрева и колико, тј. какво је хлађење.

Hvala vam. Ja sam htela da kupim drugi HP laptop, malo jeftiniji, ali on se, po rečima prodavca, brzo rasprodao.

I gledala sam u samoj radnji njihov sajt i izabrala ovaj, najviše zbog slovne tastature.
И овај који си купила спада под јефтиније, требала си да погледаш можда нека друга фирма или модел, али добро, за сад тестирај овај и то је то.

mene interesuje gde je u Srbiji najpovoljnije kupiti laptop...i da li se isplati kupiti polovan a dosta jači ili bi ipak savetovali nov
Имаш доста добре половне у продавницама половне робе. Добијеш гаранцију годину дана (писмену), а то је и најлакше за куповину. Упалиш, погледаш и носиш. Код нових имаш разочарање кад купиш и процедуру око повраћаја ако ти се не допада.
Старији лаптопови могу да имају бољу тастатуру и/или екран. Зависи шта нађеш. Рецимо неки стари Thinkpad.
За сурфовање и интернет радиће исто као и нов.
 
Poslednja izmena:
Ma ovaj laptop neće osetiti to što ti aktiviraš.
Laptop brzo startuje OS zato što imaš SSD memoriju.
Što se tiče interneta, to nema veze sa laptopom nego do brzine tvog interneta i jačine signala.

Zuma i Luxor su igre koje KIDAJU!
Delimicno tacno...Za "NET" to jest browsere je bitno-procesor i RAM-koliko tabova, jel se gleda HD sadrzaj, 4K i slicno. Itd. itd. Sve to igra ulogu.
 
Delimicno tacno...Za "NET" to jest browsere je bitno-procesor i RAM-koliko tabova, jel se gleda HD sadrzaj, 4K i slicno. Itd. itd. Sve to igra ulogu.
Зависи ко има колико новца. Јефтинији лаптопови су у full hd, мало су скупљи ако је резолуција већа.
Постоје и 2k дисплеји за лаптоп али је то скупо а и слова су ситна, па коме не смета, може да почне са тим.
Сад ко хоће да експериментише на 4k и 15.6 инча, али чисто сумњам да се усрећио. Много ситно брате а и много скупо.
 
Зависи ко има колико новца. Јефтинији лаптопови су у full hd, мало су скупљи ако је резолуција већа.
Постоје и 2k дисплеји за лаптоп али је то скупо а и слова су ситна, па коме не смета, може да почне са тим.
Сад ко хоће да експериментише на 4k и 15.6 инча, али чисто сумњам да се усрећио. Много ситно брате а и много скупо.
Nesto se ti malo gubish tu. Vecina laptopova su 15,6 do 17 incha rezolucije su vrlo retko preko 1920x 1080 to jest fullhd. Jeftini imaju 1366x 768 sto NIJE FULL HD. Ne znam gde si video pogotovo tako cesto 2K i 4 K laptopove...? S razlogom-zadnje si u pravu ali opet-sdamo delimicno. Pogledaj koje su rezolucije na telefonima-a pricamo o 6+ incha ekranima...
 

Back
Top