Moj dan:)))))))))))))))

sat zvoni..u stvari ne
navijem ja na pola devet ili pre al kad treba uvek se buduckam na svakih pola sata od negde pola shesh i ustanem 5 min pre navijenog da ga ugasim jer mrzim da me iz blazenog stanja sna budi taj odvratan zvuk...mrzim shok
bla bla bla bla s dvoje ljudi po 365. put puta 26
crna gorcha,turski o ivicu stola pa srk novine od kad iz protesta nije blic me mrzi onolike listove da prevrtjem mozda tv dodatak ako je petak
uvek ima neshto shto mi se ne jede pa zaobidjem osim ako nije grlo pa da pijem chaj da bi pio lek(mrzeo ali zeleni odskora nije losh,menjam se)
bla bla bla bla bla s jednom osobom po 365 puta 7-11 (vvan ono vreme iza pekare kad se cheko bus..ali drugi stan)
trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrn
uvek zeleni dupli
prvo [prazno ali odma (naravno shto ranije) udju 2 tipa od kojih je jedan buchan i dere se pricha o ispitima uslovima kako je polozio kod kog a drugi klima mu glavom i naravno od njih ne mogu bar malo joish da dremnem
prolazi se iza tad su tu vetj bar 3 babe kratko poshishane zbrchkane koze jeftinom shargarepa farbom isfarbane i smrde na ustajao kupus
neko sedne do mene i naravno prdi,ne pricha nego prdi da se oseti
ako nije kupus obavezno pasulj s lukom(osetja se zaprshka) i cheSHnjaka na kilo
vozi vozi vozi vozi dodje sati i sati bla bla bla bla levo desno pa bla bla bla i tako to vishe ili manje neprijatno
lajtmotiv moze da bude neka devojka od oko koje gradish osnovu da potisne babe i 2 lika ali uzalud-kvantitet nadjacha kvalitet
opet vozish ali nema sedenja zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr opet zelen ili ne (osim ako ne idesh na drugu stranu pa odatle sedish al kod krivine uvek udje neki smrad s detetom i bash tebi zapichi)
tjiku bla bla presvlachenje pa radnja dezadorans i vetrenje kroz kuhinju(najveci je prozor) ako popio se lek
onda dodje 18 00
a nisi se ni poshteno odmorio od ustajanja
izmedju se jede kad se stigne ili ide negde da radish neshto ili neka obaveza pricha koja opet ne znachi previshe
kupovina je umela da odmara ili tumaranje po praznoom hipermarketu ali zadnje vreme gubi se draz jer su uvek puni
taj 1 mek je isto bio prazan ali sad je prepun dece koja su puna energije i vrzmaju se oko nogu vrishte i smeju se i gnjave svojim prisustvom i uvek na mom mestu mora neko da bude
posle podne
kad se sve to zavrshi i vratish se chitash ovo i spremash se da spavash
i uvek legnesh kasnije nego shto si zeleo..setjash se sa nostalgijom i razmishljash o stvarima koje su luksuz za manje besposlene u tom trenutku
 

Back
Top