Loptice od pirinča uvaljane u pazuhe slatkih devojaka 10 puta skuplje od običnih

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.098
Onigiri ispod pazuha je bizaran pogled na klasičnu japansku grickalicu gde slatke devojke pritiskaju pirinač koristeći pazuhe i ulivaju ga svojim znojem koji sadrži feromone.

1714673156214.png
 
Poreklo onigirija ispod pazuha nije baš jasno. Neki izvori tvrde da je inspirisana kultnom scenom u mangi Mahojin Guru Guru (Magicle Circle Guru Guru), gde starac pomaže glavnom junaku tako što mu pazuhom valja loptice od pirinča. Ovu teoriju podržava mnoštvo umetničkih dela u anime stilu pazuha onigiri koji se mogu naći na mreži, ali što se tiče toga kako je bizarna poslastica prešla u stvarni život, to i dalje ostaje misterija.

I bilo je dovoljno čudno znati da neki ljudi zapravo pokušavaju loptice od pirinča pod pazuhom u svojim domovima, ali očigledno postoje restorani koji ponosno služe onigiri ispod pazuha kupcima spremnim da plate 10 puta više od redovne cene.
 
muci me sto otvaras debilne teme iz blic zena i sl.

ti si od onih koji usseravaju forum sa sve zeljom da je unaprede.

nisi ti kriv :mazipsa:
Moje teme (osim na Šoubizu) nemaju veze sa domaćom štampom. A pitanje je da li ćeš uopšte i da vidiš u našoj štampi barem pola sa ovog foruma.
Shvatam da tebe ne interesuju ovakve teme i to je u redu. Ono što nije u redu je da dođeš baš ovde da se žališ na način na koji to radiš?!? Jel toliko teško da preskočiš?
Koliko vidim, da nema mojih tema ti bi se ubio od dosade.
 

Back
Top