Ledeno doba

pa pokazi nam planetu koja ima vodu kao zemlja? 2/3
i sta ti je cudno, led kao kora iznad atmosfere se topio i strovalio u vidu potopa
kako zamišljaš da voda lebdi iznad vazduha? uzmi vodu pa sipaj u čašu punu vazduha i vidi dal će da lebdi iznad vazduha ili padne na dno čaše..ili ako hoćeš uradi to sa ledom umesto sa vodom....
 
ledena kugla, dok se nije probila nije mogla da padne, a mozda je bila i na visini vestackih satelita, ni oni nam ne padaju na glave
recimo da je tako...ali Biblija ne priča o ledenom omotaču nego bi sve iznad atmosfere trebalo da bude voda ili ako hoćeš led...jer kaže da je biblijski bog odvojio vodu od vode i napravio između njih nebo i zemlju...ne kaže da je ukinuo vodu iznad tog svoda od vode koji impliciraš...trebalo bi da je iznad atmosfere svuda do u beskonačnost voda...
 
recimo da je tako...ali Biblija ne priča o ledenom omotaču nego bi sve iznad atmosfere trebalo da bude voda ili ako hoćeš led...jer kaže da je biblijski bog odvojio vodu od vode i napravio između njih nebo i zemlju...ne kaže da je ukinuo vodu iznad tog svoda od vode koji impliciraš...trebalo bi da je iznad atmosfere svuda do u beskonačnost voda...
Izgleda da tog leda ima još mnogo u nekim rezervama...

Jov 38,22Jesi li ulazio u riznice šnježne? ili riznice gradne jesi li vidio,
Jov 38,23Koje čuvam za vrijeme nevolje, za dan boja i rata?
 
trebalo bi da je iznad atmosfere svuda do u beskonačnost voda...
znaci vodeni svemir? e, ako tako pise, sta se ti vise bakces sa biblijom? ja adam ti kazem da je to eko-sistem, u kome sam ja adam stvoren, a svemir ti je prazan prostor nistavilo, nista, ostavljeno za nas ljude, kada budemo bili kao bogovi, da u tom nista i mi stvaramo nesto...
to malo ledene vode je palo sa potopom i to je to
 

Back
Top