Kubitalni sindrom lakta

giravaru

Primećen član
Poruka
542
Može li više informacija
Meni i dalje trnu mali i domali prst.
Po svemu sudeći u pitanju je uklještenje ilarnog nerva koji prolazi tuda.
Gde da idem, sta da radim, kako da stwdiim ruku kada sam dešnjak?pijem lek koji mi je dao neurolog... Ali nista
 
Bojim se da nemam rak lakta😪😪😪😪😪😪😪😪😪
Jer on može da pritiska nerv😪😪😪😪😪😪
Nemoj stvarati sebi fobije.Pisao sam ti,a i sam doktor ti je rekao.Danas nema ijednog coveka na zemlji da nema taj problem sa ukljestenim nervom,koji se ispoljava,kroz bolove ramena,lakta i trnjenje prstiju.Uzmi konjski gel zeleni i neka ti neko blago izmasira,vrat i lakat.MR ce pokazati sve kako je i sta je sa tim nervom.
 
Ne mr, nego da uradim rengen lakta i enmg ali za 2 nedelje ako ne bude bolje....ja ne osećam nikakav bol. Nego to mravinjanje.... I postaje dosadno..... Stvara mi nervozu. Da idem na fizikalnu terapiju.. Pijem vitamine... Ali je definitivno ularni nerv u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Ne mr, nego da uradim rengen lakta i enmg ali za 2 nedelje ako ne bude bolje....ja ne osećam nikakav bol. Nego to mravinjanje.... I postaje dosadno..... Stvara mi nervozu. Da idem na fizikalnu terapiju.. Pijem vitamine... Ali je definitivno ularni nerv u pitanju.
Tesko da tu moze sta da se vidi na rentgenskom snimku.Trebalo bi Magnetna.Da bi bili doktori sigurni,kakav je problem.I terapije ne mogu pomoci odjedno,treba tu odraditi nrkoliko tura po 10,da bi pokzalanesto nabolje.
 
Tesko da tu moze sta da se vidi na rentgenskom snimku.Trebalo bi Magnetna.Da bi bili doktori sigurni,kakav je problem.I terapije ne mogu pomoci odjedno,treba tu odraditi nrkoliko tura po 10,da bi pokzalanesto nabolje.
Bila sam juče na još jednom misljenjeu. I po dr je to taj nerv u laktu... Ali mi je rečeno da je rano za enmg i ako se stanje ne popravi rengen i ostalo. I on je predlozio fizikalnu.... Mada jeste spomenuo i vrat.... Da moze od toga... Ali znam da sam se tu udarila i radili smo taj dan puno sa cvećem i eto. Kako čovek sam sebi napravi problem 😪😪😪. Samo ne znam gde.... Drzavno imaju termin tek naleto😳😳😳. Zivim na Bogosloviji pa ako imaš neku preporuku... Bila bih zahvalna.
 
Bila sam juče na još jednom misljenjeu. I po dr je to taj nerv u laktu... Ali mi je rečeno da je rano za enmg i ako se stanje ne popravi rengen i ostalo. I on je predlozio fizikalnu.... Mada jeste spomenuo i vrat.... Da moze od toga... Ali znam da sam se tu udarila i radili smo taj dan puno sa cvećem i eto. Kako čovek sam sebi napravi problem 😪😪😪. Samo ne znam gde.... Drzavno imaju termin tek naleto😳😳😳. Zivim na Bogosloviji pa ako imaš neku preporuku... Bila bih zahvalna.
Nisam bio skoro u Beogradu na tretmanu i stvarno ti ne mogu preporuciti,sad nikog.Inace ja idem vise na blokade nego na tretiranje kocme,jer mi se to nesto brzo pokvari kada poprave,a od blokade,duze vreme ne boli i ne trne.Bitno je da ti ustanovis tacno odakle to ide.Mene zena izmasira blago sa konjskim gelom i bar nedelu dana sam miran sto se tice bolova i trnjenja.Koristim i flastere protiv bolova,koje nekada pomazu.Medjutim,kada je velika upala ne pomaze nista sem blokade.Cak ni injekcije Trodona.Upici na netu "Kiroprakticar" Beograd i pokazace ti gde ih sve ima.Pazi ni ti tretmani nisu bas jeftini.
 

Back
Top