kondom...

Inače, testiraju se u fabrici pre pakovanja. Problem, ako nastane, nastaje kasnije - zbog loše manipulacije ili preteranog trenja.
A najbolja preventiva je da se koristi sa nekim sa kim eventualna posledica i ne bi baš bila takva tragedija. :)

Da testiraju svaki onda ne bi nijedan zivi nikad pukao. Ali naravno da testiraju samo slucajni uzorak i pucaju jer su stipse i stede na kvalitetnom materijalu.

Mada mozda i cura bocne iglicom dok ti ne gledas. :lol:
 
kondomi su fantasticna i prelepa stvar ukoliko su dobri, pametno napravljeni i alo imaju sve dodatke koji odnos cine jos boljim!
kreteni iz sex shopa nikada nemaju pravi izbor i prodaju sve i svasta, ali kondomi - uzas!
'rocket type' - ma 10 godina nisam video nista slicno! rebrast sa grbicama, posebnim ojacanjima - san snova! a bio je jeftin!
pisimo peticiju jer su kondomi preskupi! hey! to treba finansijski izdrzati!!
 
kondomi su fantasticna i prelepa stvar ukoliko su dobri, pametno napravljeni i alo imaju sve dodatke koji odnos cine jos boljim!
kreteni iz sex shopa nikada nemaju pravi izbor i prodaju sve i svasta, ali kondomi - uzas!
'rocket type' - ma 10 godina nisam video nista slicno! rebrast sa grbicama, posebnim ojacanjima - san snova! a bio je jeftin!
pisimo peticiju jer su kondomi preskupi! hey! to treba finansijski izdrzati!!

I ja kazem! :mrgreen:

OT: Neka tvoj partner s vremena na vreme tokom odnosa proveri da l' je kondom u redu, posebno pre nego sto uprska stvar :bye:
 
na chasu higijene smo uchili o kondomu...sve ono kako se koristi..tralala....ali vetjina nas je imala pitanje na koje profesorka nije znala da odgovori...
.....krene to sve..tralala...stavish kondom..uradish shta treba..i... svrshish u nju..posle ...primetish kondom bio izbushen,ili puko je josh u pakovanju..tralala...i shta tjesh sad...zenish se ili shta vetj...to je sad ne bitno
...ali mene zanima to kako da proverish pre ulaska
...drugarica je spomenula na chasu da ga naduvash...a profesorka je na to odg..."navuci ga posle toga ako mozhash"..onda smo se mi slatko ismejal...ali ostali bez odg.

Kondom nije sigurna zastita bar za mene .Ja koristim UNUTRASNJU GUMU OD PONIKE nema pucanja mozes da yebes do mile volje a i traje dugo...............
 

Back
Top