Koliko je seksomanija bitna? Postoje li emotivni odnosi van seksa?

Pa...
Ne bih romantiku stavljala kao neki opozit seksualnost I. A još manje povezivala emocije sa romantikom.
I kada se ljudi strastveno seksaju unose svoje emocije u to, inače ne bi bilo strastveno.

Postoje emotivni odnosi i bez sexa, nekad s nekim ne možeš ili ne želiš da komplikujete, a lepo vam je što imate emocije

Ima svih kombinacija od sexa bez ikakvih emocija do emocija bez sexa, msm svašta se dešava ljudima 🙂
Otkad je nagon emocija? Moji geni "hoće" da se umnožavaju i zato osećam nagon. Ali zbog tog mehanizma gena i hemije hormona neću propevati kao Petrarka, osim ako naletim na Lauru. A u poslednjem slučaju ne radi se o seksu.
 
Pre si govorila pohvalno o kombinacijama "čisto sex", a sad odjednom te nervira.;)
Novi momenti, Paula.:)

A pa nisi onda razumeo. Ne ulazim u kombinacije u kojima me osoba ne radi, kojoj se ne radujem. Takav odnos traje max 2 puta I onda mi se smuči. Tako da već unapred znam kad mi se neko ne dopada tako da ne bih mogla imati lepa i prijatna osećanja za vreme sexa, u takvi šta ne ulazim.
. Zaboga, samo sex ne znači da nema emocija, već da uz nekih razloga puna veza nije moguća, npr.

A ko to radi mehanički može, ali ja nisam iz te priče
 
A pa nisi onda razumeo. Ne ulazim u kombinacije u kojima me osoba ne radi, kojoj se ne radujem. Takav odnos traje max 2 puta I onda mi se smuči. Tako da već unapred znam kad mi se neko ne dopada tako da ne bih mogla imati lepa i prijatna osećanja za vreme sexa, u takvi šta ne ulazim.
. Zaboga, samo sex ne znači da nema emocija, već da uz nekih razloga puna veza nije moguća, npr.

A ko to radi mehanički može, ali ja nisam iz te priče
Ma šalim se malo, sorry.:)
 
Koliko je seksomanija bitna?!
Koliko je romantika nestala?
Šta mislite da li je ovo istina?
Ili postoje emotivni odnosi i van seksa?

Pogledajte prilog 1545842

Mislim da od hiljadu ljudi koje upoznas neko ti se bas svidi. Mozda ste srecni pa to svidjanje razvijete u pravcu veze, ali mozda i niste te srece iz nekog razloga.
U tom slucaju svidjanje ne prestaje vec postoji neki emotivni odnos koji nije seksualan.
Ta osoba ti je drugacija, stalo ti je pa naculjis usi kada se o njoj govori, ima negde svoje mesto.

Mali broj susreta se otera u pravcu seksa. Cesce nam se neko svidi a da sa njim nismo imali ama bas nista.
 

Back
Top