Колико је вас посетило западне политичке форуме и зашто то скривати?

Neki nas je otisao na forum engleskog sajta koji se bavi vojskom i poceo u uvodnom postu da provocira "pocinili ste genocid nad Srbima, cinite ga i sad, SSSR je nas osloboditelj a Zapad je podrzavao ustase, podrzava ih i sad. Svi Hrvati su ustase itd" i sta ocekujes, da ostave trolera na miru? Cak su stari forumasi trazili da se taj troler brise i blokira, sto moderator nije ucinio, a sto opet govori o demokraticnosti tog foruma.

A sta pisu o Rusiji nije ni vazno, Rusija nije ovde tema nego pisanje o Srbima po zapadnim forumima. Pa tako ti nama daj linkove za neke normalne forume gde ne upada neki nas troler sa provokacijama, nego gde se normalno pise o tome da su Srbi takvi i takvi.

Uzgred, prestani da me zatrpavas privatnim porukama, nemamo ti i ja o cemu da se dopisujemo, dovoljno je sto i ovako pisemo jer uskoro ides na ignore.
Ti si BRE neki kosmopolita pun uzvišenog negodovanja.

Da samo prosečan srpski kosmopolita zna kako ga sažaljivo preziru na Zapadu.
 
Hajde dok još imaš vremena ispravi naslov. Nemoj da se brukaš.
Zanima me koliko ljudi koji tako razmišljaju dovoljno vlada recimo engleskim da prati diskusije na Quora.com

To ključa mržnjom, rasizmom svakog zamislivog tipa, svim mogućim nacionalizmima i džingoizmom.

O moralnim kvalitetima EU se najlepše sanja u najblaženijem neznanju.
 
Дао сам ти линкове, па одговори, као човек.
Šta da ti odgovori kad mu je samom jasno da tamo na njega, na njega intelektualca iz Kruga Dvojke gledaju kao na nekog divljaka iz džungle jer je eto iz Srbije?

I čovek zato pljuje sve oko sebe, nada se da nekako tim pljuvanjem postane prihvatljiv toj EUropi.
 
Ti si BRE neki kosmopolita pun uzvišenog negodovanja.

Da samo prosečan srpski kosmopolita zna kako ga sažaljivo preziru na Zapadu.
Zabole nekoga na Zapadu o'klen si ti sine Casuale. Naravno ako dobro divanis ili pises njegov jezik, ako imas belu boju koze i ako si Medical Doctor, programmer developer, prof.engineer ili vlasnik neke bolje firme tj ako imas dobar dvonedeljni cek ili deblji racun u banci niko te nece pitati ok'len si sem ako se sam ne upustis u to.Ti si u gornjem slucaju onda iznad vecine i prezires te koji pokazuju zelju da te preziru, stavis im, nadmocno, do znanja da ih prezires kao boraniju. I pocinju da se ponasaju kao boranija ispod tebe jer "Gospodin $" je jedino sto odvaja nekoga na Zapadu od vecine, ne odvaja ga ni njegovo irsko poreklo, zavicajno selo u nekoj planincugi Skotske ili farma u selendri Nebraske. Na Zapadu te cene kroz: ko si, sta si, sta umes i koliko imas a ne kad su tvoji dosli u London, NYC, Toronto ili San Francisco.

A budale zamisljaju da je tako kao sto ti pises.
 
Zabole nekoga na Zapadu o'klen si ti sine Casuale. Naravno ako dobro divanis ili pises njegov jezik, ako imas belu boju koze i ako si Medical Doctor, programmer developer, prof.engineer ili vlasnik neke bolje firme tj ako imas dobar dvonedeljni cek ili deblji racun u banci niko te nece pitati ok'len si sem ako se sam ne upustis u to.Ti si u gornjem slucaju onda iznad vecine i prezires te koji pokazuju zelju da te preziru, stavis im, nadmocno, do znanja da ih prezires kao boraniju. I pocinju da se ponasaju kao boranija ispod tebe jer "Gospodin $" je jedino sto odvaja nekoga na Zapadu od vecine, ne odvaja ga ni njegovo irsko poreklo, zavicajno selo u nekoj planincugi Skotske ili farma u selendri Nebraske. Na Zapadu te cene kroz: ko si, sta si, sta umes i koliko imas a ne kad su tvoji dosli u London, NYC, Toronto ili San Francisco.

A budale zamisljaju da je tako kao sto ti pises.
Aj ne lupaj.

Greetings from the Land of the Free!

P.S. Davi se slobodno u svom autošovinizmu, nije zabranjeno.
 
Postoji presuda međunarodnog suda:
fe4a9a36835194b338853e868a7b9991_235x.jpg


KANGAROO COURT

 
no to su stručnjaci koji bi mogli pisati za enciklopedije, npr. ova Finkinja o ratovanju: https://qr.ae/pKaCCa
Stara dobra Suski .... legenda Quora-e. Jedna od najpametnijih osoba sa kojom sam ikada razgovarao i koju sam ikada sreo u zivotu. Ima IQ sigurno preko 180.

Tu je i Irin Shept, jedan i neponovljivi.
 
Јесте нашли коначно те форуме где се стално обрушавају на честите, добре Србе?

Или се експедиција још није вратила?
Si nekad bio na Quora.com? A, da, English only…
 

Back
Top