Колико је вас посетило западне политичке форуме и зашто то скривати?

Neki nas je otisao na forum engleskog sajta koji se bavi vojskom i poceo u uvodnom postu da provocira "pocinili ste genocid nad Srbima, cinite ga i sad, SSSR je nas osloboditelj a Zapad je podrzavao ustase, podrzava ih i sad. Svi Hrvati su ustase itd" i sta ocekujes, da ostave trolera na miru? Cak su stari forumasi trazili da se taj troler brise i blokira, sto moderator nije ucinio, a sto opet govori o demokraticnosti tog foruma.

A sta pisu o Rusiji nije ni vazno, Rusija nije ovde tema nego pisanje o Srbima po zapadnim forumima. Pa tako ti nama daj linkove za neke normalne forume gde ne upada neki nas troler sa provokacijama, nego gde se normalno pise o tome da su Srbi takvi i takvi.

Uzgred, prestani da me zatrpavas privatnim porukama, nemamo ti i ja o cemu da se dopisujemo, dovoljno je sto i ovako pisemo jer uskoro ides na ignore.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam baš za anglofone forume i koji su.
Znam za postojanje forum historum, a ne pravi forumi, nego više novine s komentarima su American Renaissance, Unz site, ...(desni), PoliticalForum, a Quora je više neko raspravište otvorenih tema koje opsjedaju Indijci.

Srba sam naišao svugdje, i to je uglavnom blebetanje. Nisam vidio neprijateljstvo, nego domaće budale čak i podržavaju velikosrpske teze, i to uglavnom frustrirani domaći urotomani koji mrze demokraciju. Ako dođe do ozbiljnije rasprave, onda Srbi redovito zaklope uši jer njihove ekstremističke teze nisu ničim podkrijepljene, literaturom, ozbiljnijim argumentima itd.

A i većina je foruma obično torokanje, kao i ovaj, bez suvisle argumentacije.

I čitajući tu i tamo neke povijesne i političke forume nisam vidio da je itko promijenio mišljenje o bilo čem, osim što su quori neki sudionici visoke razine dobro obradili neke teme, no to su stručnjaci koji bi mogli pisati za enciklopedije, npr. ova Finkinja o ratovanju: https://qr.ae/pKaCCa

Inače su forumi obična blebetanja i lupetanja raznih krelaca.
 
Poslednja izmena:
Аутошовинисти нас лажу како Западњаци немају ништа против нас, то је смешно. Пуно сам посетио Западне популарна форуме, политичке и обичне. Ретко се нормалан појави међу њима, то су углавном најгоре бљувотине, ништа бољи од усташа. Лепо почнем дискусију, ма какви, ништа не вреди. Они одмах крену са најгорим бљувотинама. Част изузецима, али су искрено врло мали.

Mozda imaju nesto protiv tebe, protiv mene nema niko nista, zivim lepo na tom zapadu vec 10+ godina.
Vecina i ne zna mnogo o Srbiji. Ovi sto znaju su oni koji su bili, uglavnom mladji, i svi kazu da su se lepo proveli.

A po tim forumima koje posecujes su verovatno neki minorni retardi, kakvih ima svuda.
Evo, kao sto ti samo siris mrznju ovde prema svemu sto dolazi sa zapada, tako ima i debila na zapadu koji sire mrznju prema svemu sto dolazi sa istoka.
A kao sto oni nikad nisu bili na istoku niti upoznali i videli zemlje i narod koji pljuju, tako isto i ti: pljujes po defaultu po necemu i nekome, o cemu i o kome pojma nemas.
 
Ево са енглеског популарног форума и бљувотине о Србима, пишу енглези лажи како су они спасили Србе и најпогрдније као усташе о Србима, сместили су тему о Јасеновцу у депонију, Србин написао тему а они какве су умноболне коментаре написали, иди па види по линковима:

https://www.arrse.co.uk/community/t...caust-croats-slaughtered-million-serbs.292989
https://www.arrse.co.uk/community/threads/englands-antiserbian-actions-now-and-in-history.292893/

Ево какве гадости пишу о Русима и то пре уласка Руске армије 2022:
https://www.arrse.co.uk/community/threads/chronicles-of-war-in-ukraine.213582/page-1513
Pogledajte prilog 1522482
Dobra ilustracija blesavosti tih foruma. Po jedna rečenica, možda dvije, nikakvi argumenti i samo babarije i blebetanje.
 
То њих не интересује.

Naravno da ih ne interesuje. Bilo pa prošlo. Ljudi žive u sadašnjosti. Ni ti mi nisi jasan pa stalno izvlačiš neke situacije iz prošlosti pa deliš pravdu kako ti misliš da treba. Dokle više taj mentalitet žrtve, kalimero politika, ovaj nam je uradio ovo, onaj ono, pa sad ajde da se durimo i inatimo. Prošli smo kako smo prošli, to ide na čast i odgovornost političarima koji su u tome učestvovali ali sadašnje generacije nemaju veze sa time. Umesto da smo okrenuti sadašnjem i budućem vremenu, mi se bavimo lovom na veštice. Besmisleno.
 
Naravno da ih ne interesuje. Bilo pa prošlo. Ljudi žive u sadašnjosti. Ni ti mi nisi jasan pa stalno izvlačiš neke situacije iz prošlosti pa deliš pravdu kako ti misliš da treba. Dokle više taj mentalitet žrtve, kalimero politika, ovaj nam je uradio ovo, onaj ono, pa sad ajde da se durimo i inatimo. Prošli smo kako smo prošli, to ide na čast i odgovornost političarima koji su u tome učestvovali ali sadašnje generacije nemaju veze sa time. Umesto da smo okrenuti sadašnjem i budućem vremenu, mi se bavimo lovom na veštice. Besmisleno.
Јадан си, само си за спрдавање. Иди ти тако кажи Јеврејима шта они стално о Холокаусту, па да видиш како ћеш да прођеш. Немој да се враћаш на форум док не одеш код Јевреја и исмеваш их што још причају о Холокаусту и како то да они причају да њима Бог даје цео Израел што они сматрају да им је Бог дао.
 
Ja sam davno bio na nekom stranom forumu, još kad je Kosovo proglasilo nezavisnost. Prepucavao se oko cele situacije, pomenuo pogrom. Taj neko sa kim sam se prepucavao, rekao da smo mi krivi i za to. Onda on izbacio karte balkana, teoretisao kako bi Rusi mogli da pređu avionima, preko koje zemlje, razrada plana, itd. Budala neka, ima ih i tamo.
 
Јадан си, само си за спрдавање. Иди ти тако кажи Јеврејима шта они стално о Холокаусту, па да видиш како ћеш да прођеш. Немој да се враћаш на форум док не одеш код Јевреја и исмеваш их што још причају о Холокаусту и како то да они причају да њима Бог даје цео Израел што они сматрају да им је Бог дао.

Ti ne znaš ni šta pričaš. Nije ovde poenta da se nešto ne spominje, nego da se ne pravi mržnja na osnovu istorije. Holokaust je deo istorije, ne mrze se sada Nemci i Jevreji zbog toga. Prosto nastavili su svoje živote i funkcionišu normalno. I Japanci su dobili nuklearke pa su sad saveznici sa Amerima. U Evropi je svako ratovao sa svakim pa su to ostavili iza sebe i sarađuju normalno. Jedino ti ideš okolo i kukaš po ceo dan svaki dan kako je ovaj uradio ovo, onaj ono.. brate smorio si više sa tim huškanjem na mržnju. To sve što pričaš je deo istorije, neka stoji u istoriji, nemam ništa protiv a mi sad treba da budemo okrenuti sadašnjem i budućem vremenu.
 
Ti ne znaš ni šta pričaš. Nije ovde poenta da se nešto ne spominje, nego da se ne pravi mržnja na osnovu istorije. Holokaust je deo istorije, ne mrze se sada Nemci i Jevreji zbog toga. Prosto nastavili su svoje živote i funkcionišu normalno. I Japanci su dobili nuklearke pa su sad saveznici sa Amerima. U Evropi je svako ratovao sa svakim pa su to ostavili iza sebe i sarađuju normalno. Jedino ti ideš okolo i kukaš po ceo dan svaki dan kako je ovaj uradio ovo, onaj ono.. brate smorio si više sa tim huškanjem na mržnju. To sve što pričaš je deo istorije, neka stoji u istoriji, nemam ništa protiv a mi sad treba da budemo okrenuti sadašnjem i budućem vremenu.
Кад би администрација решила проблем комшијских провокација мање би расправа и свађа било, али неће јер од тога живе. Још и сами провоцирају због кликова.
 
Ауторска: Посетио сам много политичке и обичне Западне форуме, ништа се не разликују од усташа по мржњи Руса и Срба. Типични примери су, "ако су вас бомбардовали", "не интересује нас ако сте били недужни", "доста је сиромашних земаља у ЕУ нећемо вас у ЕУ, "поцркајте", "ако су вас побили 750.000 у Јасеновцу" има још много сличних манијачких ствари што су писали. Не сме да се дају линкови, али је лако пронаћи преко нета популарне Западњачке политичке и обичне форуме и да се уверите какве све умноболне ствари пишу о Србима, Српкињама, Србији и да Србија буде члан ЕУ било да је са или без Косова. Зашто скривати истину и лагати о томе као што то раде аутошовинисти?

Па који ћемо им ми *урац стварно!?

п.с. Овај к'о Голубовић јбТе! #МафијашПропО
 
Ауторска: Посетио сам много политичке и обичне Западне форуме, ништа се не разликују од усташа по мржњи Руса и Срба. Типични примери су, "ако су вас бомбардовали", "не интересује нас ако сте били недужни", "доста је сиромашних земаља у ЕУ нећемо вас у ЕУ, "поцркајте", "ако су вас побили 750.000 у Јасеновцу" има још много сличних манијачких ствари што су писали. Не сме да се дају линкови, али је лако пронаћи преко нета популарне Западњачке политичке и обичне форуме и да се уверите какве све умноболне ствари пишу о Србима, Српкињама, Србији и да Србија буде члан ЕУ било да је са или без Косова. Зашто скривати истину и лагати о томе као што то раде аутошовинисти?

Je li, koliko te plaćaju da lupaš gluposti?

Ajde daj neki link ka tim tvojim "Zapadnim forumima" gde Zapadnjiaci pišu o Srbima i o Jasenovcu. Reklo bi se da ne nznađ đe biješ i tvoja mukotrpna propaganda nema mnogo smisla, al ajde, evo imaš šansu da se iskupiš pa pošalji linkove ka "Zapadnim forumima"

Kad gledam vazda na hilajde umobolnih "korisnih idiota" šta sve pišu o Zapadu, verujem da ne postoji način da Zapad može bilo čime to da izbalansira pa da bude 1:1

Nemamo mi problem ni sa izdajnicima, ni sa divezantima, ni autošovinisima, pa čak ni sa sabotažom i opstrukcijom iz vrha vlasti koje nikad ne manjka.. koliko imamo problem sa budalama i "korisnim idiotima" koji vrve na sve strane kao zombi. Previše je onih "bez mozga" naspram onih "sa mozgom"
 
Sa kim sad pisem, sa BelimVukom ili TikomStajkovcem?

Dakle, jarane1/jarane2, ti nama linkove na konkretan deo foruma gde su ti tako odgovorili zli zapadnjaci pa cemo ti poverovati. Do tad si samo jos jedan nacionalstormovac.
Ma lupeta, koga na zapadu zabole za Srbe da bi ih komentirali u 2024.
Ne znaju ni di je Srbija
 
@БелиВук je samo poželio da Srbija bude bitna tema na Zapadu.

Реално Србија није тема нигде сад кад су балкански ратови завршени.

Евентуално у Хрватској и сличним мученичким земљама, али ја никад нисам наишао на енглески, амерички форум где неко од њих бесно бљује ватру на Србију у 2024. години. То што их ја нисам нашао није доказ, али бих баш волео да чујем имена тих тобожњих форума.
 
Ауторска: Посетио сам много политичке и обичне Западне форуме, ништа се не разликују од усташа по мржњи Руса и Срба. Типични примери су, "ако су вас бомбардовали", "не интересује нас ако сте били недужни", "доста је сиромашних земаља у ЕУ нећемо вас у ЕУ, "поцркајте", "ако су вас побили 750.000 у Јасеновцу" има још много сличних манијачких ствари што су писали. Не сме да се дају линкови, али је лако пронаћи преко нета популарне Западњачке политичке и обичне форуме и да се уверите какве све умноболне ствари пишу о Србима, Српкињама, Србији и да Србија буде члан ЕУ било да је са или без Косова. Зашто скривати истину и лагати о томе као што то раде аутошовинисти?
osim sada vec pokojnog Stormfronta druge forume nisam posecivao.
jos sa 56 kb/s modem tehnologijom :aha:
 
Реално Србија није тема нигде сад кад су балкански ратови завршени.

Евентуално у Хрватској и сличним мученичким земљама, али ја никад нисам наишао на енглески, амерички форум где неко од њих бесно бљује ватру на Србију у 2024. години. То што их ја нисам нашао није доказ, али бих баш волео да чујем имена тих тобожњих форума.
Ma jesi ti normalan? Pa kakve veze ima što ti nisi našao te forume? Ko tebe pita? Zar ti misliš da svet oko tebe postoji samo ako ti lično naiđeš na te stvari? Pa jel' ti ikad čuo za nešto što se zove internet pretraživač? Verovatno ne, pošto si ograničen kao čivava u kavezu. Nemoj da lupetaš gluposti koje ne možeš da potvrdiš. Umesto što se praviš pametan, idi negde uči nešto korisno, ako si ikad u stanju da naučiš nešto osim kako da brljaš po internetu.
 
Zavisi koji forumi. Na The Apricity recimo od neutralnog pa čak do slabo pozitivnog stava, tamošnji headadmin je uvek favorizovao Srbiju oko raznih tema.

Što se tiče Reddita npr. kao i na većini drugih "foruma", Srbe su gledali neutralno, čak i pokazivali razumevanje oko Kosova npr. međutim to se menja 2014. kad Srbija odbija da uvede sankcije zbog Krima, stav prema Srbima se menja od neutralnog do blago negativnog a onda u skroz negativni nakon 2022.

Sad svaka diskusija oko Kosova i 1999. se svodi na "stoping genocide" ili "Ukrajina i Kosovo ista patnja" i slično.
 

Back
Top