kad mi mod izbriše poruku dešava mi se da ne znam šta je obrisano

И овде се добија обавештење да је порука обрисана.

Не можеш да имаш линк јер не можеш да видиш обрисану поруку тако да га чак и добијеш, не вреди ти ништа.
ok..nego kad napišem deset poruka na temi i stigne mi obaveštenje da mi je poruka obrisana ja ne znam koja ...dobijem samo neko šturo obaveštenje zašto....mislio sam da možda postoji tehnička mogućnost da i nemodovi mogu da vide svoju obrisanu poruku da bi videli šta su tačno rekli suprotno pravilniku...
 
ok..nego kad napišem deset poruka na temi i stigne mi obaveštenje da mi je poruka obrisana ja ne znam koja ...dobijem samo neko šturo obaveštenje zašto....mislio sam da možda postoji tehnička mogućnost da i nemodovi mogu da vide svoju obrisanu poruku da bi videli šta su tačno rekli suprotno pravilniku...
Зато немој писати 10 него једну паметну :kez:
Шалу на страну, ваљда знаш шта си писао и онда знаш шта је обрисано.
Не постоји техничка могућност да посетиолац види своје поруке које су обрисане.
 
Зато немој писати 10 него једну паметну :kez:
Шалу на страну, ваљда знаш шта си писао и онда знаш шта је обрисано.
Не постоји техничка могућност да посетиолац види своје поруке које су обрисане.
Meni se nikad ne desi, da ne znam koja je poruka obrisana :hahaha:
 
da li je moguće u obaveštenju o izbrisanoj poruci staviti link na tu poruku s obzirom da te obrisane poruke i dalje postoje u sistemu i modovi ih mogu videti?
Možeš da njima pošalješ link. Na primer, žalim se adminu na moda, admin kaže "Daj link", pa sad iako je post obrisan za nas, vidljiv je za njih. Ako znaš tačno o kom postu se radi pošalji adminu slobodno taj "link ka ćorsokaku" jer će on videti.
 

Back
Top