Iskustva na poslu u Ceskoj i Slovackoj

Kakva su iskustva na poslovima u Ceskoj i Slovackoj? Autofarovi, autoindustrija i to, slicni poslovi. Je li tesko? Je li komplikovano?

Kod mene pozitivna.
Vec 5 godina zivim i radim ovde tako da ako te nesto konkretno zanima pitaj.

Vecina losih iskustava je uglavnom kod onih koji su radili za agencije, ja sam uvek bio firmin radnik sto ima svoje prednosti a negde i mane.
 
Kod mene pozitivna.
Vec 5 godina zivim i radim ovde tako da ako te nesto konkretno zanima pitaj.

Vecina losih iskustava je uglavnom kod onih koji su radili za agencije, ja sam uvek bio firmin radnik sto ima svoje prednosti a negde i mane.
Pa mislio sam od jeseni da krenem radit. Jel se mora radit prekovremeno recimo? Koliko bude u sobi ljudi. Dakle, moze se izdrzat, dobro je.
 
Pa mislio sam od jeseni da krenem radit. Jel se mora radit prekovremeno recimo? Koliko bude u sobi ljudi. Dakle, moze se izdrzat, dobro je.

Za rad u Ceskoj ti je neophodna radna viza koja se izdaje u ambasadi, bez nje nemoj ni da kreces na put.

Svi ostali uslovi koje si naveo ( broj radnih sati, smestaj, tezina posla ) zavise od toga da li konkurises kod agencije ili direktno kod firme kao i od toga koja agencija/firma je u pitanju jer ne daju sve iste uslove i ne nude istu zaradu.
 

Back
Top