iptv televizija

Ne moze brzinom vecom od razmotavanja filma, osim ako ne daju link na video, dakle moraju da se
potrude da ne moze da se downloaduje...
jedno vreme su drzali korak, pa je bilo zapetljano , pronadjes izvor, pa fajl, pa da krene download fajla....a kako je sve vise zastite, to je sve vise lakse...ne stizu da pokriju sve pa ima sve vise rupa...

Pricam za stacionarni video...ne za stream...
 
jedno vreme su drzali korak, pa je bilo zapetljano , pronadjes izvor, pa fajl, pa da krene download fajla....a kako je sve vise zastite, to je sve vise lakse...ne stizu da pokriju sve pa ima sve vise rupa...
Nece niko da im napise softver za strimovanje koji sa serverske strane kontrolise brzinu :hahaha:
Svaki stream zbog toga moze da se downloaduje, jer klijent je taj koji kontrolise brzinu ...
 
Nece niko da im napise softver za strimovanje koji sa serverske strane kontrolise brzinu :hahaha:
Svaki stream zbog toga moze da se downloaduje, jer klijent je taj koji kontrolise brzinu ...
Nije da nisam sretao tako nesto....ne secam se vise, ali znam da je bilo zeznuto....
Deli video na chunkove, pa to salje na stream, odatle hvata chunkove i spaja...a izmedju ima neka kontrola i onda imas u realu samo pristup od spolja chunku, a ne streamu ili fajlu...
 
Nije da nisam sretao tako nesto....ne secam se vise, ali znam da je bilo zeznuto....
Deli video na chunkove, pa to salje na stream, odatle hvata chunkove i spaja...a izmedju ima neka kontrola i onda imas u realu samo pristup od spolja chunku, a ne streamu ili fajlu...
Vidim da se razumes u to, no video downloaderi su doakalli i tome, jer spajaju te chunkove, koliko vidim, izadje ceo
fajl na kraju :P
 
@-Jelena- : Ja sam se prebacio na smart-stb jako dobra aplikacija za iptv. Kupio sam licencu za tu aplikaciju 5eura za 12 meseca i ovih od prosky su mi dali popust neki 10 eura. Tako da sam resio tv za 65 eura. Kablovsku sam otkazao jer su poceli blokirati i menjati kanale.
Ta smart-stb aplikacija za android grupira filmove i serije po kategorije.
 
Kakav lik.Original narkos.I sada ce i o njemu da snime film.Prvo je premijera njegove knjige.Takve bitange su imale zanimljiv zivot.
Тачно. Али није фолирант. А колико наркоса је у политици, међу лекарима, Шта је све причао антоније пушић па га гајшек прекинуо...
 

Back
Top